30 серпня 2023 16:13
Працюю у компанії вже півроку, дуже задоволений отриманим досвідом. Проектів багато, задачі цікаві та нетривіальні, колектив приємний, чуйне керівництво, великий простір для професійного розитку.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.