19 травня 2023 16:22
Робив тестове завдання для цієї компанії. Після відправлення тестового отримав фідбек з незрозумілими оцінками від «технічного спеціаліста». Коли попросив більш детально пояснити що саме не сподобалося в тестовому, і що означають ці оцінки, отримав коротку відповідь в одне речення яке не зовсім вписувалося в виставлені ними ж «оцінки». Не реджу робити тестове, це просто дарма витрачений час. Сумніваюся що їх насправді перевіряють
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.