Phase One Karma

23 грудня 2020 10:21

Andriy Pelech, Financial Controller в Phase One Karma

З досвіду роботи в компанії Phase One Karma можу сказати, що тут спеціаліст стає задіяним в різних проектах і задачах, що, в свою чергу, не дає запалу та інтересу зникнути. Робота над новими задачами не дає зачерствіти, мотивує розвивати нові навчики, відкривати в собі нові горизонти.
Як відомо, «погоду» в офісі роблять люди. Тут пощастило, тому що колектив в компанії дружній, веселий, амбітний і висококваліфікований. Приємно працювати з професіналами, які, до того, завжди готові допомогти, підказати або поділитися порадою.
До речі про офіс: нова домівка Phase One Karma знаходиться в новозбудованому бізнес-центрі, і тепер незручна розв’язка на Почайній не буде проблемою. Добиратися в офіс стало справді швидше. Місця в офісі більше та інтер’єр в стилі хай тек не можуть залишити байдужим..
Якщо говорити про інші плюси компанії, потрібно сказати, що бажання кожного співробітника навчатися і поглиблювати свою спеціалізацію вітається і підтримується на фінансовому рівні, та й на людському рівні теж — коли готувався до іспиту зі своєї спеціалізації, попросив про два дні відпуски з метою підготуватися. Ніякого супротиву чи не розуміння не зустрів, не зважаючи на те, що той період виявся насиченим роботою. Навпаки: відпустку підтвердили, побажали успіху і тримали кулаки!
Хочу також відмітити HR персонал, який завжди готовий відповісти на будь-які запитання. Якщо трапляються проблеми (потрібно перенести відпустку, привезти техніку з офісу додому та інші) керівництво компанії та HR відділ ставляться до цього лояльно і без проблем.
Побажання та пропозиції стосовно роботи чи організації в компанії, якщо не втілються відразу, то принаймні, не відкладаються у довгий ящик і, у кінцевому рахунку,втілюються в житття. Це дає тобі почуття того, що твої побажання бачать, чують і беруть до уваги.
І, насамкінець, про роботу в продуктовій IT компанії в цілому: цікаво бачити і спостерігати за людьми, які обговорють, працюють і, врешті-решт, створюють власний продукт. Це надихає. Ти стаєш частиною команди, яка, створивши власний продукт, вирішує глобальну проблему. І так крок за кроком, продукт за продуктом, Phase One Karma вирішує проблеми, відповідає на запити людей різних спеціальностей, і таким чином робить світ кращим.

Підтримали:  Andrey Torlin Taras Volkov Yanina Khokhlova