P1:K

22 января 2016 12:50

Nataliia Chadiuk, Senior Recruitment Consultant

Вже 5 місяців минуло відтоді,як я не працюю в даній компанії, в якій була на посаді офіс-менеджера та паралельно займалася пошуком персоналу.
IT Axioma — продуктова компанія, в арсеналі якої 2 чудові проекти:
City Frog — портал, завдяки якому ви завжди будете поінформовані про відкриття нових кафе,ресторанів в м.Київ, Одеса та Львів, актуальні новини із закладів та куди можна піти на вихідних, щоб гарно провести час, скориставшись анонсом івентів;
Unplag.com — як на мене, унікальний освітній продукт. Якщо його почнуть активно використовувати на теренах України, то впевнена, що з його допомогою освіта у нас може стати набагато кращою.
Що ж до самої компанії та людей, які там працюють.. Комфортні умови праці, чудові відносини з колегами. Для мене всі ті люди були родиною — талановиті та розумні люди, професіонали своєї справи.
Я рада, що в мене випала нагода попрацювати в даній компанії, адже завдяки їй я потрапила в сферу IT, з якої вже не бачу зворотньої дороги, а також познайомилася з прекрасними людьми, яких дуже ціную та поважаю.
Компанію всім раджу, адже це ж одне задоволення — працювати над цікавими проектами!

1 комментарий

Наталочка, дякуємо за приємний та позитивний відгук про компанію в цілому та про наші проекти.
Ми були дуже раді з тобою співпрацювати і дуже пишаємося тим, що змогли дати тобі поштовх до визначення твого карьерного шляху.
Дякуємо за таку щиру віру в наші проекти, ми впевнені що саме так і буде.
В свою чергу, хочемо побажати тобі розвитку, як професійного так і особистого. Ми впевнені, що в тебе в житті все складеться так як ти хочеш, і ти досягнеш поставленних цілей та своеї мети! Успіхів!