5 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не отримав відповіді після відгуку на вакансію компанії

Халатное отношение к своей работе рекрутера Ольги (собственно, мнение о компании сформировалось такое же).
Примерно такая же ситуация, как в случае у Богдана Власова + прошёл интервью с дизайнером компани. Ответа ноль. Писал. Получил ответ как и Богдан.

P.S. тз было действительно лёгким, но время на него тратить не рекомендую.

Підтримали: Bohdan

Отримав тестове завдання на позицію UX/UI designer, тестовое не дуже складне,
Відправив його на перевірку в компанію oxtech 22 черня.

Немає відповіді ніякої,
Пройшло 2 неділі, вчора вкотре нагадав про себе, отримав таку відповідь.

Ольга Хлівна:
Добрий день!
Керівництво вирішило подивитись кандидатів рівнем вище, тому немає відповіді.

Виводи робіть самі, я особисто додам в чс таку компанію. Дякую

На прошлой неделе проходил собеседование в компании на позицию PMa и по итогу хотел бы поблагодарить Анастасию (HR) и Виктора (Delivery Manager) за профессионализм и интересные собеседования, с вопросами по сути и откровенными ответами. Коллеги, удачи в поиске достойных кандидатов.

Підтримали: Хлевная Ольга

Работаю в компании Ox Tech меньше года. В этой компании я повышаю свои профессиональные навыки, работаю в сплочённом Дружном коллективе и стабильно получаю зарплату без задержек. Я до сих пор получаю бесценный опыт в разных направлениях, за что благодарен компании!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.