1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Супер команда крутих та скiллових спецiалiстiв!

Починала працювати на парттаймі та пропрацювала майже 5 місяців, згодом перейшла на фуллтайм і щаслива безмежно. Дуже позитивна, відкрита, щира та професіна команда, яка дуже стрімко росте, реально, дуже!

Відчуваю, що знаходжусь на своєму місці! Всіх люблю-обожнюю!

Підтримали: Olena Shutka

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії OXOIX