26 травня 9:53

Victoria Prokopets, Technical Support в OWOX

Працюю в OWOX з вересня 2020 року. Дуже тішуся, що знайшла компанію, близьку за цінностями, почуваю себе кожного дня, начебто у мене свято — мою роботу цінують, постійно вчуся новому, отримую всебічну підтримку від команди.

Безпека та здоров’я працівників — завжди на першому місці для керівництва та компанії. У кризові періоди, під час пандемії та війни, у першу чергу було впроваджено заходи, які допомагають команді та їх родинам почувати себе захищеними. Компанія організувала щеплення, санацію офісу, а після початку повномасштабної війни допомагала з логістикою, проживанням, документами тощо.

Волонтерство та організація адресної грошової допомоги є частиною культури в OWOX. Як на рівні окремих працівників, так і на рівні всієї компанії вітається благодійність.

Робочі процеси дуже добре організовані і постійно покращуються. Цінується проактивність, вміння ставити питання, відкритість до нових ідей, прозорість та чесність у поглядах. Всі дружні, немає надлишкової бюрократії та ускладнення у комунікаціях — я могу звернутися до будь-кого у компанії з питанням або пропозицією.

Ви скажете, що це виглядає як компанія мрії. Що ж, буду з вами відвертою. Так і є :)