OwnRock

до 20 спеціалістів
Одеса

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Имел приятный опыт работы в данной компании. Компания дает возможность проявить себя и получить хороший опыт. Многие коллеги дружны и всегда рады прийти на помощь. Проблем с заработной платой, выходными или гибким графиком нету, даже если у вас возникли непредвиденные обстоятельства можно об этом сообщить и довольно просто подкорректировать график работы. За время пребывания в компании работал на довольно интересном проекте, там использовался современный и удобный стек технологий. Всегда есть возможность как изучить что-то новое, так и усовершенствовать уже имеющиеся навыки. Есть простор для принятия решений в рамках проекта. Поэтому работать в OwnRock мне понравилось, благодаря устройству компании, коллективу и проекту дни проходили очень быстро и интересно.

Підтримали: Anastasia Kravchenko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.