Відгуки про компанію Overonix Technologies

16 квітня 2022 23:38

Yuliia Kavytska, Front-end developer в Overonix

Я працюю як React front-end розробник та хочу сказати, що Overonix — це компанія, де ти відчуваєш, що тебе чують і розуміють. Коли прийшла на співбесіду, одразу зрозуміла, що хочу працювати саме тут. Сама компанія, проекти та люди, які з ними працюють, постійно розвиваються і прогресують. Я встигла за досить короткий проміжок часу попрацювати на 3-х проектах і створити мікро-сервіс для одного з них. Така кількість обумовлена тим, що скрізь використовують дуже чудовий, гнучкий і сучасний стек технологій, який намагаються постійно підтримувати в актуальності, переходити на нові версії бібліотек та залучати нові, якщо вони будуть добре вирішувати поставлені бізнес задачі. Саме тому, я могла легко переключатись між проектами.
Атмосфера в самій команді просто неперевершена. Наш team lead постійно моніторить всі проекти та знаходиться в контексті всіх нових фіч та стадії їх розробки. Також він завжди готовий допомогти прийняти рішення щодо найкращого архітектурного рішення або ж того, як можна покращити код, щоб він максимально відповідав правилам SOLID та був легко розширюваним. Project manager постійно контролює роботу і головне, хвилюється за твій фізичний та емоційний стан і завжди намагається допомогти. Така ситуація не тільки в тій команді в якій знаходжусь я, а і в інших.
Для компанії наша безпека та здоров‘я в всіх його аспектах, за моїми спостереженнями, є дуже вагомим пріоритетом. Саме тому, всіх бажаючих вивезли за кордон, щоб ми могли комфортно працювати. Також компанія допомогла з трансфером та проживанням, за що хотілось би сказати окреме дякую!
Також помітила, що кожна людина, яка старається, вносить вагомий вклад в свій проект та веде себе ДОСТОЙНО, завжди буде оцінена і визнана за свої старання! Так було зі мною. Також всіх працівників намагаються забезпечити всім необхідним: моніторами, мишками, навушниками та ноутбуками за потреби.
Загалом, Overonix — це про людей, про турботу, про ріст, про прогнення рухатись вперед. Тут працюють люди, які не просто роблять свою роботу, а яким подобається те, чим вони займаються і які об’єднані спільною ідеєю створити якісний продукт. В офісах завжди затишна та дружня атмосфера, але за потреби можна працювати віддалено. Мені дуже приємно бачити поряд з собою амбіційних колег, які люблять свою роботу та компанію. Мені неодмінно пощастило як і з цікавим проектом та його командою, так і з самим місцем роботи і зростати тут в цій атмосфері буде комфортно як ніде. Рада бути частиною Overonix!