Відгуки про компанію Overonix Technologies

25 січня 2022 13:58

Anastasiia Veremenko, Manual QA в PandaDoc

Работаю в компании 4 месяца. На данный момент всем довольна. Есть возможность работать из дома, а также приходить в офис. Гибридный вариант был для меня самым желательным, все таки иногда хочется увидеть живых людей =). Менеджмент гибкий и всегда прислушивается. Много предложенных мною улучшений уже были введены за это время.

Наша команда QA — вообще самый огонь =)

UPD пов’язаний зі звільненням під час війни.

24.02 в Україні почалася війна. Яка триває й досі та сподіваюся закінчиться нашою перемогою у найближчий час.

Компанія ще до початку війни дала можливість виїхати співробітникам до западу України, або закордон. В мене дві кішки, тому я займалася документами для них та виїхати закордон не встигла до початку війни.

З початком війни я випала з роботи та життя. Частково була паніка, багато переймань за близьких та рідних. Потім я взяла відпустку на два тижні за свій рахунок. Повинна була почати працювати 21.03

У цей час я вивозила інвалідів з України до Молдови, а потім сім’ю з дітьми та тваринами до Швеції.

17.03 мені написала у Slack HR з питанням чи я на зв’язку. Я відповіла що так і через хвилину мій аккаунт відключили звідусіль. І тиша.

Я написала у телеграм своему PM і він повідомив, що я звільнена. Після цього був зум дзвінок на якому мені повідомили, що мене звільнили, так як я довго не виходила на зв’язок, на мене неможливо покластися і команді із-за цього дуже важко.

Така історія. Не гарна.

Мені не надали можливості попрощатися з командою. Звільнили одним днем (однією хвилиною). За два дні до того, як я повинна була почати працювати. З собою в мене був тільки робочий ноутбук, який зараз потрібно повернути.

Підтримали: Jaroslav Shkarupilo

Анастасіє, ми були дуже раді нашій співпраці.
Сподіваємось, що не дивлячись на цю ситуацію і той бік, з якої Ви її описали, надасть Вам можливість з теплотою згадувати час проведений з Overonix Technologies.
Як і було зазначено Вами, компанія дала змогу виїхати усім колегам разом з сім‘ями до безпечних місць за два тижні до початку війни. Ми дуже раді, що Ви теж скористались цією можливістю та, на щастя, не були в епіцентрі подій, яким піддались окремі регіони нашої країни.
Компанія не скорочувала штат, не зменшувала заробітну плату співробітникам, а також виконувала всі взяті на себе зобов‘язання, не дивлячись на важку ситуацію бізнесу в наш час.
Наразі у нас є локація, де ми надаємо допомогу співробітникам, які змогли виїхати та потребують підтримки в інших країнах. Ми довгий час запрошували Вас приєднатися, але, на жаль, не отримували конкретної відповіді про Ваші плани.
Тільки Ви насправді розумієте через що пройшли і як важко це було морально для Вас. Ми не зменшуємо Ваших переживань і допомогу, яку Ви надавали близьким.
Починаючи з 24-го лютого ми кожного дня встановлювали зв‘язок і перевіряли місце знаходження наших колег, щоб затвердитись, що всі в безпеці. Усі ці дні ми намагалися підтримувати зв’язок із Вами також. Зрідка ми отримували якусь інформацію та іноді доводилось шукати Вас через найближчих родичів. Але, Ваші плани постійно змінювались та після чергової домовленості переїхати до нашої локації, ми дізнались, що Ви прямуєте до іншої країни. За вудсутності достовірної інформації та Вашого уникання спілкування із Team Lead та PM, ми не розуміли, що насправді відбувається із Вами. Починаючи з 28 лютого Ви фактично не працювали, використали усі відпускні та лікарняні і продовжували брати Day Off, обіцяя вийти кожного понеділка. На наш превеликий жаль, ми не мали гарантії, що Ви повернетесь до роботи та не розуміли, що нам очікувати від подальшої співпраці.
На жаль, ситуація, яка склалась із Вами торкнулась і команди в якій Ви працювали.
Колегам довелось працювати більше не дивлячись на те, що всі опинились у тяжкому становищі.
Багато із наших колег залучилися до тероборони та надають медичну допомогу постраждалим на території України. Ми дуже цінимо їх прояв мужності на наснаги. Але навіть при таких умовах, всі розуміють відповідальність не тільки за країну, але і за свою команду.

Підтримали: Elena Polygalova

Була відпустка за свій рахунок, чи ні?

Бо якщо була і її аппрувнули, то зрештою, Анастасія не дружина, не коханка та не горнічна ані тебе, ані згаданих тобою ліда/PMа, щоб під час неоплачуваної відпустки витрачати час та нерви, звітуючи про напрямок евакуації та причини небажання бути загнаною у запропоноване галєрою стойло.

Як кажуть, «...якщо тебе назвали конякою втретє, п-дуй в зоомагазин та купуй собі сідло».
Шарага і до цього, судячи по відгукам, не була так прям «Ваааау!», а наразі... не варто було навіть виправдовуватися, бо не всі ще оклигали від тухлих відмазок твоїх колег стосовно небажання оплатити чуваку кілька днів роботи на випробувальному терміні.
В топку це гнилля!

Аналогічна ситуація сталася зі мною, звільнили одним днем під час війни. Взяв відпустку на тиждень, потрібен був час, щоб допомогти родині виїхати в безпечне місце, весь час лишався на зв’язку в месенджерах. Після відпустки сказали, що я не виходив на зв’язок, хоч і підтвердити це не змогли, але все одно звільнили. Працював в Overonix technologies з початку її існування.

Підтримали: Jaroslav Shkarupilo