ovdal.dk

21...80 спеціалістів
Львів, Nuborg

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компанія в якій я починав свій шлях як веб розробник і яка допомогла мені у виборі подальшого напрямку для розвитку. Хороші умови та менеджмент. Прекрасна команда з якою було приємно працювати і яка допомагала мені в навчанні та розвитку постійно пропонуючи челленджі в міру моїх сил та знань. Дуже приємно було переглядати фото колективу та бачити знайомі лиця) Велика подяка та побажання успіхів!

Підтримали: Natalia Khaba

Крута компанія ovdal.dk з командою професіоналів і комфортним офісом.Хоча працюю недовго але дуже задоволений що приєднався до них)

Підтримали: Natalia Khaba

Досить недавно почав працювати в ovdal.dk Чудова компанія з приємною атмосферою та дружнім колективом. Компанія дійсно піклується про своїх співробітників, намагаючись створити комфортні умови праці. Тут є можливості для професійного розвитку.

Підтримали: Natalia Khaba

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.