З OTP Digital я вже більше 2-х років. Це не просто компанія, це як друга родина.

Так от, в OTP Digital я дійсно насолоджуюся своєю роботою. Тут у нас класна команда. Люди завжди на позитивній хвилі, готові допомогти, а атмосфера в компанії дуже дружня і тепла, так що працювати тут — одне задоволення.

Ми не тільки розробляємо новий функціонал, а ще вдосконалюємо вже доступний. Проєктів багато, і вони цікаві.

Загалом, я дуже раджу всім, хто шукає цікаву та стабільну роботу, звернути увагу. Тут точно не буде нудно!

Підтримали: Dmytro Shapoval

Тільки нещодавно почав співпрацю з OTP Digital, найм відбувся без проблем, онбордінг був проведений, поступово давали проектні задачі.
Чудовий колектив, дружній і відкритий до вирішення питань ньюкамерів.
Поки все чудово, сподіваюсь так буде і надалі)

Підтримали: Dmytro Shapoval

OTP Digital — це динамічна компанія, яка надає прекрасну можливість для розвитку у сфері програмування.

Однією з ключових переваг роботи є фокус на інноваціях та використання передових технологій. Команда тут завжди відкрита до нових ідей та готова впроваджувати їх у проєкт. Це надихає на творчість та стимулює особистий розвиток.

Крім того, в компанії панує дружня атмосфера, командний дух та гарний гумор, з цими людьми приємно проводити час.

Керівництво компанії також заслуговує на похвалу за їхню підтримку професійного зростання та навчання, що є важливим аспектом у сфері технологій.

Працюю в ОТП вже 1 рік та 10 місяців . Хочу відзначити чудово організовані процеси , людяність та досвідченість колег. Дуже комфортна атмосфера та можливість розвиватися

Доєднуюсь до відгуку нижче. Жодної культури там немає. Біля двох місяців тому, призначили співбесіду та навіть не з’явились на неї. Якщо є можливість не мати з ними справу, — не майте.

Вікторіє, добрий день!
Можливо виникла помилка, оскільки бачу, що 20.12.2023 вас було запрошено на інтервʼю, ви обрали як день проведення 27.12.2024. Бачу, що інтервʼю відбулось, хоч і на жаль 29.12.2024 на пошту була надіслана відмова.

Відсутня культура найму як практика. HR не контактує та не відповідає на листи.

Підтримали: Krympowska Viktoriya

Євгене, добрий день!
Нам щиро шкода за ваш досвід, на даний момент маємо велике завантаження через велику кількість відгуків, тому іноді немає можливості оперативно реагувати. Водночас, ми передали інформацію рекрутеру, що займається даною вакансію, вона сконтактує з вами найближчим часом.

Співпрацював з ОТП рік як бізнес аналітик з червня 2022 року.
Пішов з двох причин. Перша — гіпертоксичність в команді і її толерування. Друга — не відповідність поставлених задач моєму профілю, тут не зовсім вина банку, а дивна візія Creatio (в минулому Terrasoft), що бізнес аналітик це лоукод розробник, що на мою думку і думку розробників різні речі.
Щодо ОТП як працедавця — банк обрав напрям agile трансофрмації та нарощування ІТ відділу до продуктових команд порівняно недавно, тренд загальнопоширений. За словами HR-ки, я був одним із перших спеціалістів, який співпрацював з банком поза штатом і у банку ще не було поставлено відповідних процесів. Цим виправдовувались всі факапи — відсутність онбордингу, не надання доступів і багато багато іншого, що, на справді, йшло більше у збиток банку ніж мені, але звичайно приносило багато дискомфорту.
Але таке ж було і виправдання того, що при припиненні нашої співпраці мені не виплатили преміальних та невикористаних днів відпустки. Я розумію, що це ніяк не передбачено договором, але на інших місцях роботи мені їх компенсували в таких випадках. Це свідчить про порядність працедавця, я вважаю.

Підтримали: Daria Hnativ

Антоне, доброго дня!
Дана сторінка відображає команду OTP Digital, яка працює над застосунком OTP Bank UA.
Я сконтактував із колегами з вашого проєкту, оскільки всі відгуки для нас важливі та є точкою для вдосконалення.
Окремо хочу подякувати за конструктив.

Щодо візії компанії Терасофт, тут повністю погоджуюся з вами. Завдяки no-code інструментам Creatio у BA є фокус на no-code інструментарії. Для трансформаційних процесів в організації та їх процесу — цей фактор є вагомим в бажанні будувати кросс-функціональні команди.

Бачення кандидатів є дійсно цінним, але буває дуже різним, і звісно організаціям треба вчитися враховувати всі точки зору.

Щодо онбордингу, нам дійсно дуже шкода, що у вас був такий досвід. Зараз для посилення цього напряму виділено окрему роль — People Partner, і саме завдяки вашому зворотному зв’язку ще за часу співробітництва.

Також, фактор що міг бути сприйнятий як токсичність, вже також нівельований, і також саме завдяки вашому зворотному зв’язку ще за часу співробітництва. Що ще раз підкреслює важливість та дієвість зворотного зв’язку. Дякую за це.

Стосовно порядку компенсації днів відпустки для працівників поза штатом — дійсно тут існувала проблема на початку, і ініціатива роботодавця приймати в штат, що автоматично розв’язує це питання, для кандидатів під час військового стану, м’яко кажучи, не є привабливою.

В ОТП потрапив у нову команду. Працюю вже 6 місяців. Найм був легким та швидким. Онбординг теж відносно легко пройшов, ознайомили з проектом, концепціями та прийнятими конвенціями. Отримав топовий ноутбук для комфортної роботи. В проект «влився» швидко, з командою знайшли спільну мову одразу.
Якщо дивитись на pros n cons, можу виділити наступні:

В цілому можна виділити такі плюси:
— можливості для росту, є опціональні тренінги
— технології — найсучасніші
— підходи до флоу та менеджменту теж сучасні
— в команді думка кожного має значення, всі питання обговорюються командою, рішення приймається спільно.
— виплати зп своєчасні
— комьюніті відкрите до обговорень, лояльне та дружнє
— відпустки, дей офи, сік деї гнучкі та зручно оформлюються
— є можливість віддаленої роботи
— стабільне працевлаштування, команди розширюються та доповнюються
— в офісі не працював, але по фото/відео та відгукам колег — офіс дуже класний та зручний, сучасний

З мінусів можу виділити небагато:
— команди ще неповні, але активно докомплектовуються, тому найближчим часом це має виправитись
— так як багато нових команд — процес внутрішнього менеджменту команди та налаштування комунікацій може займати більше часу
— не всі процеси деплою на середовища налаштовані зручним чином. Але про це теж
відомо і це в процесі імпрувменту

В цілому повністю задоволений поточним місцем та отриманим досвідом. Так, недоліки є, але про них знають і їх намагаються швидко виправляти. Pros значно переважають в цьому кейсі. Я б рекомендував OTP Digital для працевлаштування :)

Єгор, дуже дякую за відгук 🙌

Працюю в отп зі старту проекту, тобто майже два роки. Згадуючи свій досвід від самого початку можу сказати, що
— Процес найму був швидким, від першого дзвінка з рекрутером до остаточного повідомлення результату пройшло трохи менше тижня
— Так як проект відносно новий, легасі відсутнє повністю
— Можливість професійного росту, використання нових технологій та інструментів завжди заохочується
— Безпосередній вплив на кінцевий продукт, відчувається, що думка кожного члена команди є важливою
— Якщо на старті була більше атмосфера стартапу, то зараз усі процеси добре налаштовані
— Своєчасна виплата зп, періодичний її перегляд
— Можливість працювати як віддалено, так і в офісі
— Незважаючи на першу думку, яка може виникнути про роботу в банку, всередині отп діжитал відсутня бюрократія. Отримання відпустки, дей оффу чи відлучення до лікаря і тд відбувається в межах одного повідомлення. Час початку і кінця робочого дня — гнучкі
— Дружня невелика команда, де всі готові йти на зустріч один одному

Наразі задоволена своїм досвідом роботи тут і навіть не можу виділити негативних сторін. Хіба що хотілося б швидше рухатися від початку розробки то релізу функціоналу.

В цілому, впевнено можу рекомендувати долучитися до OTP Digital

Дякую, Альона! Дуже змістовний відгук.🤗

OTP Digital — це топ! Надихає з кожним днем все більше та більше

Підтримали: Марія Самойлюк

OTP Digital — це не компанія, точніше — це більше ніж компанія. В ній головне люди з якими працюєш та розвиваєшся кожного дня.

Підтримали: Марія Самойлюк

Близько двох років назад, коли вигорів від своєї на той час роботи та не знав в яку ІТ-сферу хочу далі, отримав дуже цікаву пропозицію, будувати новий прогресивний мобільний банкінг. Це була єдина співбесіда, на яку я погодився прийти та жодного разу не пошкодував про своє рішення, адже одразу зрозумів, що це саме те чого я хотів)
Професіонали в команді, іноваційні фічі, вплив на розвиток продукту, лампові тусовки, весела атмосфера, завжди відкритий крутий офіс та можливість працювати віддалено і це ще не все, чим можна похвалитись, працюючи тут! Навіть інколи коли приходилось прощатись з колегами, дружнєє спілкування не припиняється й досі, навіть з рекрутером, яка мене сюди захантила 💚
OTP — це F.R.I.E.N.D.S :)

Работаю в ОТП диджитал с августа 2020 года и ещё ни дня об этом не пожалела: лучшие коллеги, понятное планирование, интересный задачи, которые заставляют мозг постоянно шевелиться и развиваться, классный офис и возможность работать из дому. Нравится быть частью команды, которая реально работает над продуктом, который решает кучу человеческих проблем в банковской сфере.