Працюю в отп зі старту проекту, тобто майже два роки. Згадуючи свій досвід від самого початку можу сказати, що
— Процес найму був швидким, від першого дзвінка з рекрутером до остаточного повідомлення результату пройшло трохи менше тижня
— Так як проект відносно новий, легасі відсутнє повністю
— Можливість професійного росту, використання нових технологій та інструментів завжди заохочується
— Безпосередній вплив на кінцевий продукт, відчувається, що думка кожного члена команди є важливою
— Якщо на старті була більше атмосфера стартапу, то зараз усі процеси добре налаштовані
— Своєчасна виплата зп, періодичний її перегляд
— Можливість працювати як віддалено, так і в офісі
— Незважаючи на першу думку, яка може виникнути про роботу в банку, всередині отп діжитал відсутня бюрократія. Отримання відпустки, дей оффу чи відлучення до лікаря і тд відбувається в межах одного повідомлення. Час початку і кінця робочого дня — гнучкі
— Дружня невелика команда, де всі готові йти на зустріч один одному

Наразі задоволена своїм досвідом роботи тут і навіть не можу виділити негативних сторін. Хіба що хотілося б швидше рухатися від початку розробки то релізу функціоналу.

В цілому, впевнено можу рекомендувати долучитися до OTP Digital

Дякую, Альона! Дуже змістовний відгук.🤗

OTP Digital — це топ! Надихає з кожним днем все більше та більше

Підтримали: Марія Самойлюк

OTP Digital — це не компанія, точніше — це більше ніж компанія. В ній головне люди з якими працюєш та розвиваєшся кожного дня.

Підтримали: Марія Самойлюк

Близько двох років назад, коли вигорів від своєї на той час роботи та не знав в яку ІТ-сферу хочу далі, отримав дуже цікаву пропозицію, будувати новий прогресивний мобільний банкінг. Це була єдина співбесіда, на яку я погодився прийти та жодного разу не пошкодував про своє рішення, адже одразу зрозумів, що це саме те чого я хотів)
Професіонали в команді, іноваційні фічі, вплив на розвиток продукту, лампові тусовки, весела атмосфера, завжди відкритий крутий офіс та можливість працювати віддалено і це ще не все, чим можна похвалитись, працюючи тут! Навіть інколи коли приходилось прощатись з колегами, дружнєє спілкування не припиняється й досі, навіть з рекрутером, яка мене сюди захантила 💚
OTP — це F.R.I.E.N.D.S :)

Работаю в ОТП диджитал с августа 2020 года и ещё ни дня об этом не пожалела: лучшие коллеги, понятное планирование, интересный задачи, которые заставляют мозг постоянно шевелиться и развиваться, классный офис и возможность работать из дому. Нравится быть частью команды, которая реально работает над продуктом, который решает кучу человеческих проблем в банковской сфере.