.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

Все що потрібно знати про компанію це те, що в ній буде комфортно працювати тривалий час.
Відгук сформований суто по роботі на позиції front end, що там у бекендерів чи менеджерів не знаю. Плюси та мінуси субєктивні, але намагався апроксимувати як міг.
Плюси:
— однозначно колектив
— новий офіс
— технічне забеспечення
— різноманті заходи та добре організовані корпоративи
— внутрішні курси
— курси з англійської
— до діалогу готові на всіх рівнях ієрархії управління, щось не подобається кажіть
— є додаткові вихідні на випадок того якщо ви навчаєтесь і не важливо універ це чи якісь зовнішні курси
Мінуси:
— проблеми з вентиляцією одного з опенспейсів (як я залишав компанію опенспейс розділили + планували ще якісь міри, що свідчить про те, що до працівників таки прислуховуються і намагаються вирішувати проблеми)
— робота по таймеру. Тобто потрібно відпрацювати 9 год, проте всі овертайми до хвилини будуть оплачені)
— більше 2х проектів на одну людину (мене не стосувалось, працював завжди на одному проекті)
— часто не працював інтернет, правда відробляти вас ніхто не буде змушувати)

Як висновок: працювати комфортно, лишній раз рухати вас ніхто не буде якщо робитимете свою роботу, мікроменеджмент на проекті ніхто не вимагає і всі питання з замовником вирішуватимуть РМ’ми, єдине що не сподобалось це таймер. Якщо вас влаштовує офер — приймайте.

Чудова компанія! Забезпечує кожному працівнику можливість росту як професійного, так і особистісного.Найбільший її актив — це дружній і злагоджений колектив. Радий був працювати з кращою командою тестерів))

Компанія «OTAKOYI», хочу подякувати тобі за мій легкий старт в сфері IT. Я подарував тобі півтора роки і жалію хіба про те що з тобою треба прощатись. Колектив який ти утворюєш — чудовий і усім бажаю бути оточеними людьми, яких ти назбирала. Кервіництви вкладає високу лепту в комфорт і умови роботи кожного працівника. Помимо рутинної праці ти завжди розважала мене різними поїздками, іграми, подарунками, бонусами і купою різних цікавих, для кожного офісного робочого, речами. Я вдячний тобі «OTAKOYI» але мушу йти((((

Працював в компанії на протязі 1-го року якщо додати 2 тижні :), так як це була моя перша серйозна робота в великій IT компанії, тож хочу поділитись досвідом та враженнями які я отримав.
—Щодо колективу, то люди ввічливі та з хорошим відчуттям гумору, тож сумувати не прийдеться,
компанії швидко знайшов друзів та однодумців.
—До керівництва претензій не було, приємні люди які неодноразово зможуть тобі допомогти та вислухати твою думку щодо покращення твого рівня в команді, якщо щось потрібно, чи виникли проблеми, потрібно тільки запитати, і все можна вирішити.
—Піднімали настрій смаколики та різні вкусняхи які можна було знайти на кухні, а також кожного четверга невеличкі солодощі для кожного праціника що дуже круто.
—Досить часто в компанії різного виду івенти, корпоративні відпочинки, змагання з іншими IT компаніями, наприклад гра (Що? Де? Коли?), також змагання між колегами де я зміг вибороти свій приз :), корпоративні відпочинки, дуже запам’ятався відпочинок поблизу Карпат який відбувся минулої осени.
—В команіі присутні курси англійської мови, де я зробив апгрейд свого рівня. Тож якщо твій рівень not so cool, в компанії ти його піднімиш швидко, головне бажання та старання.
—Також курси як для Back-End and Front-End в компанії присутні, правильно вибрати свій напрям розвитку і вперед.
—Щодо проектів, то їх вдосталь, якщо потрібно використати знання які здобув з теорії по чомусь новому що вивчаєш, потрібно підійти та поговорити щоб тобі дали проект з використанням твоїх знань.
—Офіс зручний і просторий, ком’пютерна техніка швидка та якісна, 2 Dell якісних монітори з core 7, 12 гб озу дозволяє не відчувати лагів за роботою.
В загальному крутяцька компанія в якій було дійсно приємно та гордо приходити на роботу, в якій якщо добре старатись можна отримати море знань та позитиву ;).

Досить хороша компанія з дійсно дружнім колективом.
Звичайно, як і у всіх компаніях тут є свої нюанси. Але компанія з ними бориться і що місяція все більше перетворюється з маленької «галерки», на тих, хто розвиває свій бренд, та своє імя.
Досить хороше технічне забезпечення. Деякі компи ще є з HDD, але якщо попросити, то отримаєш тачку з і7 та 16 ОЗУ. Майже у всіх 2 монітора, що однозначно радує.
Дуже класні уроки англійської мови, завдяки яким можна досить швидко апнути свій рівень.

Чудова компанія для розвитку, надзвичайно шалений темп та різноманіття проектів. Можливість роботи як з короткостроковими та довготривалими проектами. Дружня атмосфера, проведення різноманітних та цікавих корпоративів. Анг для працівників та смаколики по чт:)

Був на співбесіді — обіцяли відписати на протязі двох днів, але мабуть забули. Взагалі склалось враження що шукають рабів, які будуть працювати за копійки з постійними овертаймами, і постійно натякали на те що я забагато хочу.

Працював в компанії на протязі 2-ох років.

Офіс зручний і просторий, є кухня, душ, переговорки, спортивний куточок, своя бібліотека, тобто все що потрібно для роботи :)
Робочий ПК комплектують під твої потреби, хочеш мати 8 ядер і 32гб оперативи, матимеш ;)

Часто влаштовують вечірки та корпоративні двіжухи.

З приводу проектів, то я вважаю що це ідеальна компанія для швидкого розвитку, тому як проекти є на будь-який смак, на різних cms(WordPress, Joomla, Magento, також мають свою cms),
від простих лендінгів до великих корпоративних сайтів з складним функціоналом, великий акцент роблять на дизайн, тому сайти всі виходять красиві і зачасту мають цікаву не тривіальну анімацію.
Компанія повністю покриває роботу над проектом design->(frontEnd + backEnd)->QA інколи проскакують проекти і на сучасних фреймворках Anglar, React, Vue.
Проекти є від коротеньких на 1-2 тижні до довготривалих(більше року).

Структура в компанії досить гнучка, можна постійно пересікатися і спілкуватися з CEO та іншиим засновниками, всі привітні та прості люди, графік роботи можна підлаштувати під свої потреби.

Як для рівня джуна чи початкового мідла компанія буде ідеальним варіантом, по багатьом причинам:

• Тебе з перших днів заваляють роботою, і як свідчить практика один розробник веде не один проект :) тобто вчишся працювати в швидкому темпі і під постійним навантаженням.
  • Можна навчитися працювати з різними технологіями на реальному проекті, тобто те що ти не знаєш WP чи Angular ніяк не означає що ти не можеш братися за такі проекти :)
  • Кодрев’ю як такого нема, тобто ти маєш повну волю для експериментів зі своїм кодом, можна пробувати нові/цікаві рішення.
  • Часто потрібно доробляти проект за кимось іншим(через зміну кадрів та постійне перетасовування людей між проектами), тому тут можна розвити скіли, як розбиратися в чужому коді, що є дуже корисним навиком.
  • Ну і звісно навчання, так як всіх розробників намагаються зробити універсальними солдатами, тобто ти повинен знати не лише всі популярні CMS але й вивчити їх власну, як зі сторони фронтенду, так і зі сторони бекенду, наприклад якщо заявив що знаєш ангуляр, це автоматично означає, що ти можеш робити проекти і на React і на Vue :)
  • Спілкування з менеджерами, це взагалі інша тема, тут, як і в більшості невеликих контор, де з замовником спілкуються переважно менеджери, розробник по замовчуванню винний у всіх смертних гріхах :), тобто можна підтягнути стресостійкість.

Особисто я дуже радий що мав досвід роботи тут, компанія за 2 роки дала дуже багато, від освоєння нових скілів до появи хороших друзів :)

Дякуємо за відгук, Олеже! Взаємно приємно було працювати з тобою в команді. Сподіваємось, що ти дійсно отримав чимало досвіду в OTAKOYI. Як професійного, так і життєвого. Розвивайся, підкоряй нові висоти та не соромся до нас завітати:)