Досить хороша компанія з дійсно дружнім колективом.
Звичайно, як і у всіх компаніях тут є свої нюанси. Але компанія з ними бориться і що місяція все більше перетворюється з маленької «галерки», на тих, хто розвиває свій бренд, та своє імя.
Досить хороше технічне забезпечення. Деякі компи ще є з HDD, але якщо попросити, то отримаєш тачку з і7 та 16 ОЗУ. Майже у всіх 2 монітора, що однозначно радує.
Дуже класні уроки англійської мови, завдяки яким можна досить швидко апнути свій рівень.

Поддержали: Halyna Kharambura

Чудова компанія для розвитку, надзвичайно шалений темп та різноманіття проектів. Можливість роботи як з короткостроковими та довготривалими проектами. Дружня атмосфера, проведення різноманітних та цікавих корпоративів. Анг для працівників та смаколики по чт:)

Був на співбесіді — обіцяли відписати на протязі двох днів, але мабуть забули. Взагалі склалось враження що шукають рабів, які будуть працювати за копійки з постійними овертаймами, і постійно натякали на те що я забагато хочу.

Працював в компанії на протязі 2-ох років.

Офіс зручний і просторий, є кухня, душ, переговорки, спортивний куточок, своя бібліотека, тобто все що потрібно для роботи :)
Робочий ПК комплектують під твої потреби, хочеш мати 8 ядер і 32гб оперативи, матимеш ;)

Часто влаштовують вечірки та корпоративні двіжухи.

З приводу проектів, то я вважаю що це ідеальна компанія для швидкого розвитку, тому як проекти є на будь-який смак, на різних cms(WordPress, Joomla, Magento, також мають свою cms),
від простих лендінгів до великих корпоративних сайтів з складним функціоналом, великий акцент роблять на дизайн, тому сайти всі виходять красиві і зачасту мають цікаву не тривіальну анімацію.
Компанія повністю покриває роботу над проектом design->(frontEnd + backEnd)->QA інколи проскакують проекти і на сучасних фреймворках Anglar, React, Vue.
Проекти є від коротеньких на 1-2 тижні до довготривалих(більше року).

Структура в компанії досить гнучка, можна постійно пересікатися і спілкуватися з CEO та іншиим засновниками, всі привітні та прості люди, графік роботи можна підлаштувати під свої потреби.

Як для рівня джуна чи початкового мідла компанія буде ідеальним варіантом, по багатьом причинам:

• Тебе з перших днів заваляють роботою, і як свідчить практика один розробник веде не один проект :) тобто вчишся працювати в швидкому темпі і під постійним навантаженням.
  • Можна навчитися працювати з різними технологіями на реальному проекті, тобто те що ти не знаєш WP чи Angular ніяк не означає що ти не можеш братися за такі проекти :)
  • Кодрев’ю як такого нема, тобто ти маєш повну волю для експериментів зі своїм кодом, можна пробувати нові/цікаві рішення.
  • Часто потрібно доробляти проект за кимось іншим(через зміну кадрів та постійне перетасовування людей між проектами), тому тут можна розвити скіли, як розбиратися в чужому коді, що є дуже корисним навиком.
  • Ну і звісно навчання, так як всіх розробників намагаються зробити універсальними солдатами, тобто ти повинен знати не лише всі популярні CMS але й вивчити їх власну, як зі сторони фронтенду, так і зі сторони бекенду, наприклад якщо заявив що знаєш ангуляр, це автоматично означає, що ти можеш робити проекти і на React і на Vue :)
  • Спілкування з менеджерами, це взагалі інша тема, тут, як і в більшості невеликих контор, де з замовником спілкуються переважно менеджери, розробник по замовчуванню винний у всіх смертних гріхах :), тобто можна підтягнути стресостійкість.

Особисто я дуже радий що мав досвід роботи тут, компанія за 2 роки дала дуже багато, від освоєння нових скілів до появи хороших друзів :)

Дякуємо за відгук, Олеже! Взаємно приємно було працювати з тобою в команді. Сподіваємось, що ти дійсно отримав чимало досвіду в OTAKOYI. Як професійного, так і життєвого. Розвивайся, підкоряй нові висоти та не соромся до нас завітати:)