OSKI solutions

Таллінн (Естонія)

Дружній колектив та чуйне керівництво, легко взаємодіяти із будь-ким з приводу будь-яких питань. Приємно бачити активності в колективі навіть при віддаленому форматі роботи
Починав працювати тут зі стажування, воно оплачувалося та протягом всього часу проводилися code-review та отримував відгуки від більш досвідчених колег щодо коду. Надалі проєкт зачіпали все нові та нові технології, що дозволяє розвиватися і набувати нових навичок одразу закріплюючи їх на практиці
Також радують компенсації за необхідні інструменти та умови роботи під час відключень світла
Загалом нічого негативного за час роботи (майже рік на момент написання відгуку) не помітив і точно можу рекомендувати цю компанію

Вітаю! Працюю в OSKI з 2023 року, за цей час мала можливість кар’єрного зросту від Лідогенератора до Business Development Officer, і за це вдячна команді та керівництву, які дають можливість навчатись, робити помилки та аналізувати їх, які підтримують, дослуховуються і завжди відкриті до нових ідей.
Це невелика спойлер до нашої Trainee програми, де ви вчитесь, набираєтесь практичного та теоретичного досвіду, а OSKI оплачує це навчання, з подальшою можливістю працевлаштування!

Розуміння, комунікація, фасилітація та повага один до одного — це про нас. Тому чекаємо на нові таланти, аби робити круті проєкти з OSKI Solutions!

Підтримали: Alex Trukhin

Всім доброго дня. Хочу написати відгук про свій досвід спроби працевлаштування в цю компанію. Я подав резюме в djinni на позицію fullstack node.js / vue.js developer із зарплатою 200$ , після чого рекрутер вислала мені тестове завдання: docs.google.com/...​6DPFSrX5-WSp-impih4EAMZ16, мені воно відразу здалося досить дивним як для вакансії із зарплатою в смішні на сьогоднішній день гроші , але я все ж таки вирішив зробити цей тестовий додаток, виконавши всі пункти:
— Frontend
— Backend & Databse
— JWT авторизація та реєстрація
— Налаштування Docker контейнізації
— Написання Unit тестів на різні поведінки api
— Документування проекту за допомогою Swagger
Також весь проект був типізований Typescript.

Наступного дня після здачі завдання, мені прийшла відмова.
Причини дуже смішні, ось одна з них: «Закоммітив папку dist». Так, дійсно це помилка, але вона не критична, і сталася через поспіх, оскільки на завдання далося досить мало часу. Друга помилка: «Работа роутингу залежить від стану store» . Я прочитав багато документації про vue-router і vuex, а так само stack-overflow і ніде не згадувалося про те, що взаємозв’язок цих двох сутностей є критичним.
Моя особиста думка, якщо не хочете стати рабом за 200 $ який повинен вміти все, краще уникайте таких абсурдних вакансій. Дякую за увагу.

Доброго дня Тімур.
Дякую за відгук. Будь ласка, не сприймайте відмову як покарання або несправедливість. Ревью вашого коду проводить така сама людина як ви, тільки з більшим досвідом, завдання якої не образити вас, а відібрати людину яка має необхідні нам якості.

З рехнічної сторони — «router usage inside stores» не означає «Работа роутингу залежить від стану store». Якщо вам не зрозуміла причина відмови (маємо 5 пунктів які не сподобались) — ми можемо вас сконтактувати з розробником що проводив review і ви зможете отримати детальне пояснення.

Нажаль, вакансія «Intern full-stack developer (node and vue.js) to startup» не передбачає високої оплати і є своєрідною «академією» з якої у майбутньому ми, можливо, оберемо людей для роботи на комерційних проектах. Intern фаза з подібною заробітною платою триває до 3х місяців і далі, якщо людина працює на рівні Junior Developer ми обговорюємо відповідну компенсацію.

Бажаю успіхів у пошуку роботи.

Після роботи в компанії залишились позитивні враження.
Хочу відзначити лояльне відношення керівництва та колективу. Керівництво було відкритим для спілкування та готовим допомогти вирішити будь-які питання чи проблеми, а також надавати корисні поради. Дружній та професійний колектив, який в разі потреби готовий допомогти. Цікаві задачі, отримав багато цінного та актуального досвіду, за що дуже вдячний.

Дуже не задоволений поведінкою рекрутора (Alina Kobchenko, HR manager)!

Очікував фідбек після інтерв’ю більше тижня (технічне інтерв’ю було 18 серпня 2023. Отримав фідбек після 3 спроби отримати врешті-решт у вівторок 29 серпня). Насправді причина мені відома — бо Аліна пішла у відпуску на тиждень. Компанія взагалі не зоорінтувала стосовно термінів фідбеку (хоч я запитував). Аліна не змогла пояснити причину фідмови, а надіслала лише шаблон відповіді. Також відповідь чому фідбек був такой довгий я не отримав.

Дякуємо за ваш відгук і за вашу терпимість у зв’язку із затримкою в наданні фідбеку. Ми розуміємо ваше розчарування і хотіли б роз’яснити, що термін надання фідбеку насправді не був конкретно обговорений в процесі наших співбесід.

Ми завжди намагаємося надавати фідбек якнайшвидше, але на жаль, у цьому випадку, відпустка нашого HR менеджера призвела до невеликої затримки. Ми розуміємо, що це може бути некомфортною ситуацією для вас, і ви можете бути впевнені, що ми працюємо над покращенням наших процесів, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому.

Прекрасний колектив, який завжди радий тобі допомогти. Чудове відношення зі сторони керівництва. Працюючи на позиції програміста отримав/отримую безліч навичок та досвіду.

Підтримали: Крістіан Скрипкару

Чуйне керівництво, чудова команда, яка завжди готова прийти на допомогу.

Динамічна компанія, молодий колектив, лояльне ставлення керівництва

Мій шлях програміста розпочався завдяки OSKI solutions. Потрапивши до цієї компанії, я відразу відчув себе як удома. Дуже дружний колектив, який завжди допоможе та виручить. Під час проходження стажування, був приємно вражений чуйністю ментора. За короткий час отримав безліч професійних навичок завдяки колегам та цікавим задачам. Радий вважати себе частиною OSKI.

Приятно было работать в этой компании. Дружелюбный коллектив, готовый помочь с любым вопросом. Прекрасное отношение со стороны начальства, полное сопровождение в первые дни адаптации на рабочем месте. Получил много опыта как в профессиональном, так и в коммуникативном плане. Работа слаженная, взаимопомощь на высшем уровне. Никаких проблем с оплатой, все выплаты в срок и в полном объеме. Благодарен за опыт работы в таких условиях.

Молодой коллектив, интересные проекты, хорошее отношение руководства

Підтримали: Kseniia Hr