OSKI solutions

21...80 спеціалістів
Житомир

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Приятно было работать в этой компании. Дружелюбный коллектив, готовый помочь с любым вопросом. Прекрасное отношение со стороны начальства, полное сопровождение в первые дни адаптации на рабочем месте. Получил много опыта как в профессиональном, так и в коммуникативном плане. Работа слаженная, взаимопомощь на высшем уровне. Никаких проблем с оплатой, все выплаты в срок и в полном объеме. Благодарен за опыт работы в таких условиях.

Підтримали: Kseniia HrKirill Osadchuk

Молодой коллектив, интересные проекты, хорошее отношение руководства

Підтримали: Kseniia Hr

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.