OSF Digital

Одеса, Івано-Франківськ, Чернівці

27 січня 2019 14:55

Maksym Radchenko, SFCC Backend Developer з 2017 року

Я працюю в компанії ОСФ приблизно два роки і починав з самого низу, trainee. Не через те що не вмів кодити, а через те що потрібно працювати з новим фреймворком Demandware eCommerce і розуміти як працює ця система.

Зараз а працюю як мідл.

Що можу сказати про ОСФ Глобал:
— Вони навчають. Це величезний плюс. Компанія вкладає час, гроші в те щоб зростити девелоперів. Джуни правда пересіваються, може десята частина залишається, але ті що залишились, вони дійсно розуміють свою справу. Для тих хто хоче «стартонути в ІТ», відкриті двері.

— Стосунки людяні та дружні. Є відчуття команди. Це великий плюс коли над душею не стоять, не давлять, не пресують але підтримка зі сторони девелоперів, менеджменту. З такими людьми можна працювати і працювати.

— Все робиться для зручності працівника. І графік, і локація. Хочеш дома працювати? ОК які проблеми.

— Компанія дуже стабільна і постійно росте. Тут можна побудувати кар"єру і затриматися надовго, якщо сподобається

З недоліків, якщо такі є

— Важко отримати підвищення. Треба докласти багато зусиль щоб піднятися на нову сходинку. Також з приводу підвищення зарплати — відбувається підвищення але дуже поступове. Іноді аж хочеться сказати — Народ, для чого ця тянучка? Дайте вже мені нарешті те підвищення. Тому хто хоче за рік стати сеньором і отримати купу долярів, прийдеться багато попрацювати і набратися терпіння.