OSF Digital

Одеса, Івано-Франківськ, Чернівці

НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Зі мною зв’язалась рекрутерка компанії OSF Digital, Роксолана Диндин, запропонувала вакансію. Запросила на технічну співбесіду, навіть нагадала у неділю ввечері про неї.

На дзвінок ніхто не підключився. У такий час всяке можливе, перебої з мережею, тощо.
Протягом наступних днів писав повідомлення у Skype, LinkedIn, на ел. пошту, щоб дізнатися у чому справа.
Мої повідомлення читали та ігнорували ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Така ось професійна культура в компанії.

Шановні колеги з OSF Digital!
Фахову команду неможливо збудувати, якщо компанія не дотримується навіть базової професійної етики.

Я нормально ставлюсь до змін планів. Це нормально, якщо вакансію закрили, і спілкування з кандидатом вже не актуальне. Та про це треба повідомляти цивілізовано. Особливо якщо це компанія пропонує вакансію кандидату.

Якщо у компанії такий рівень спілкування з кандидатами, то можу тільки уявити які справи у самій компанії.

Работаю в ОСФ уже 2.5 года. Пришел джуном, не имея никакого опыта. Прошел курсы от компании и меня взяли.
Из плюсов:
— много различных бонусов и вознаграждений
— есть академия, где учат и берут на работу даже без опыта
— большое количество проектов, интернациональные команды, тренинги
— возможность всегда работать удаленно
— дружественная атмосфера и тиммейты
Из недостатков:
— уровень зарплат ниже чем на рынке, но зато довольно часто делают пересмотр

— Remote first company — идеально для тех, кто хочет работать удаленно
— Достойная оплата труда
— Возможность карьерного роста при положительных ревью (каждые 4 месяца)
— Доверительные отношения со стороны работодателя, никто за тобой не следит
— Гибкий график работы
— Дружественный коллектив
— Различные бенефиты, бонусы за сертификацию
— Очень плавный онбоардинг, никто не будет бросать с первого дня на проект без поддержки

За 2.5 работы не нашел явных минусов из-за которых бы не рекомендовал компанию потенциальным соискателям.

Працюю в ОСФ вже 2-ий раз :)
Перший раз пішов бо молода голова прагнула змін + це була перша «серйозна» робота.
Спробувавши декілька інших компаній, вернувся назад, тому що тут (як на мене) :
1 — спокійно. Ніхто не «напрягає» з чекіном на робочому місці. Працюєш звідки хочеш, головне щоб робота була зроблена.
2 — дружньо, принаймні в тому департменті де працюю я. Завжди є купа колег з досвідом які готові допомогти.
3 — довірливо. Стосунки в команді і в департменті загалом будуються на довірі. Сталося щось термінове — бери вихідний. Хворієш пару днів (бодунець чи отруєння) — сиди собі вдома і бери лікарняний.
4 — стабільно. Є кар’єрний шлях, є регулярні (кожні 6 місяців вроді) розмови з керівником відділу, є чітке розуміння що потрібно підтягнути щоб вийти на новий рівень.

з мінусів — те ж саме що описав Максим, важко отримати підвищення в зарплаті. Але це про швидше підвищення. Тут працює більше визначення — повільно але стабільно.

Я працюю в компанії ОСФ приблизно два роки і починав з самого низу, trainee. Не через те що не вмів кодити, а через те що потрібно працювати з новим фреймворком Demandware eCommerce і розуміти як працює ця система.

Зараз а працюю як мідл.

Що можу сказати про ОСФ Глобал:
— Вони навчають. Це величезний плюс. Компанія вкладає час, гроші в те щоб зростити девелоперів. Джуни правда пересіваються, може десята частина залишається, але ті що залишились, вони дійсно розуміють свою справу. Для тих хто хоче «стартонути в ІТ», відкриті двері.

— Стосунки людяні та дружні. Є відчуття команди. Це великий плюс коли над душею не стоять, не давлять, не пресують але підтримка зі сторони девелоперів, менеджменту. З такими людьми можна працювати і працювати.

— Все робиться для зручності працівника. І графік, і локація. Хочеш дома працювати? ОК які проблеми.

— Компанія дуже стабільна і постійно росте. Тут можна побудувати кар"єру і затриматися надовго, якщо сподобається

З недоліків, якщо такі є

— Важко отримати підвищення. Треба докласти багато зусиль щоб піднятися на нову сходинку. Також з приводу підвищення зарплати — відбувається підвищення але дуже поступове. Іноді аж хочеться сказати — Народ, для чого ця тянучка? Дайте вже мені нарешті те підвищення. Тому хто хоче за рік стати сеньором і отримати купу долярів, прийдеться багато попрацювати і набратися терпіння.