4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Привіт, працюю в компанії вже більше року.
Дружний колектив і гарне керівництво.
Гарні умови праці! Рекомендую.

Підтримали: Anastasia Kastsiukevich

Привіт, напишу короткий та змістовний коментар.
Пропрацював майже 3 роки, керівництво класне, повністю задоволений! Колектив складається з професіоналів своєї справи, дружні і завжди допоможуть, тут ви підвищите свої скіли. Рекомендую!

Підтримали: Anastasia Kastsiukevich

Работал в компании 3 года.
Очень дружный коллектив та классные команды. В компании есть все для развития себя как специалиста. Отличные условия труда!

Нам было приятно с тобой работать и тяжело отпускать! Желаем новых идей и достижения планов)

Самый отзывчивый, крутой и взрослый коллектив. Очень хорошее и человеческое отношение к каждому сотруднику! Работа в Удовольствие. Отдельно хочу выделить HR!

Підтримали: Anastasia Kastsiukevich

Мы рады, что ты в нашей команде!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії OS.ECO