В компанії не працювала, але враженнями про процес відбору можу поділитися.
Відгукнулася на їх вакансію, яка мене зацікавила, згодом мені передзвонила hr Анастасія та запропонувала співбесіду, я погодилась, перед цим перепитавши чи дійсно вони розглядають мене, як кандидата, адже мої навички та компетенції не зовсім відповідають їх вимогам, на що мені Анастасія відповіла, що розглядають таких кандидатів, яких потрібно буде навчати і для них, в деякій мірі, важливіші soft skills кандидата.
Співбесіда була чудова та професійна, Анастасія приємна людина та кваліфікований hr. Перша співбесіда з нею в мене була 12 січня, далі співбесіда з керівником Тарасом 16 січня. Анастасія повідомила, що зворотній зв’язок я отримую в кінці тижня, тобто 19 січня.
18 січня hr мені написала в телеграм, що про мене не забули, очікуйте відповідь завтра. Але 19 січня відповіді мені так ніхто і не повідомив. Далі, скажу чесно, я вже відповідь і не особо очікувала, адже всі ми розуміємо, коли процес затягується це поганий знак. Проте, 23 січня мені знову написала Анастасія, вибачались за затримку і сказала, що відповідь буде завтра 24 числа.
Але, ви вже мабуть здогадалися))) відповіді 24 я так і не отримала.
25 січня я вже написала сама hr, що хотілось би отримати обіцяний зворотній зв’язок.
І от🎉 27 січня настав день Х. Я отримала довгоочікуваний, вистражданий фідбек — банально заїзжене повідомлення, про те, що вони вирішили рухатися далі з іншими кандидатами.
Погодьтеся, не дуже приємний процес комунікації відбувся з компанією? Це неповага до кандидата та його часу. Яке б у вас склалося враження про роботодавця?
Хоча, можна було б зекономити час і нерви один одного і дотримуватися обіцяних термінів або одразу сказати, що очікуйте відповідь 2 тижні.
Чесно, в мене це все викликало певний дисонанс, адже початкова співбесіда та hr справили позитивні враження, які потім, на перекрилися тільки негативом.

Привіт, працюю в компанії вже більше року.
Дружний колектив і гарне керівництво.
Гарні умови праці! Рекомендую.

Підтримали: Anastasia Kastsiukevich

Привіт, напишу короткий та змістовний коментар.
Пропрацював майже 3 роки, керівництво класне, повністю задоволений! Колектив складається з професіоналів своєї справи, дружні і завжди допоможуть, тут ви підвищите свої скіли. Рекомендую!

Підтримали: Anastasia Kastsiukevich

Работал в компании 3 года.
Очень дружный коллектив та классные команды. В компании есть все для развития себя как специалиста. Отличные условия труда!

Нам было приятно с тобой работать и тяжело отпускать! Желаем новых идей и достижения планов)

Самый отзывчивый, крутой и взрослый коллектив. Очень хорошее и человеческое отношение к каждому сотруднику! Работа в Удовольствие. Отдельно хочу выделить HR!

Підтримали: Anastasia Kastsiukevich

Мы рады, что ты в нашей команде!