OrizaNetwork

Київ, Дубай (ОАЕ)

29 грудня 2020 4:11

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Рекрутингове агентство яке має багато назв, найчастіше використовують назву O2IT Recruitment.
Інформація яку надає агентство вводить в оману, так в розділі фогографії очікував побачити працівників OrizaNetwork, але бачу фотографії (з людьми) скопійовані з коворкінгу Platforma Leonardo.

Спробував знайти зареєстровану компанію в Україні на сайті YouControl: безрезультатно.
Спробував знайти зареєстровану компанію в Дубаї за реквізитами що вказані на сайті oriza.network:

On Oriza FZ-LLC
License No: 17000712
Registration No: 0000004026468

також безрезультано.

І багато інших цікавих розбіжностей, які ставлять під сумнів існування компанії: в LinkedIn профілі Alla Buhtiarova (яку згадував у відгуку під іменем Alla Buhtiarova-Shabrat) вказано що працює в компанії OrizaNetwork 3 роки і 8 місяців, а на сторінці компанії в LinkedIn OrizaNetwork є лише одна публікація якій всього пару місяців.

Одна з особливостей агентства, шукають на Djinni з профілів які мають биті посилання, як приклад профіль Viktor Dobrikov містить:

Сайт компанії: o.network
Сторінка компанії на DOU: jobs.dou.ua/companies/on

Навіщо маскуватись та вигадувати різні назви можуть відповісти представники агенства, але поки мовчать.
В мене здогадка що в агентстві бардак із-за такого числа назв.