OrizaNetwork

до 20 спеціалістів
Київ, Дубай (ОАЕ)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Рекрутингове агентство яке має багато назв, найчастіше використовують назву O2IT Recruitment.
Інформація яку надає агентство вводить в оману, так в розділі фогографії очікував побачити працівників OrizaNetwork, але бачу фотографії (з людьми) скопійовані з коворкінгу Platforma Leonardo.

Спробував знайти зареєстровану компанію в Україні на сайті YouControl: безрезультатно.
Спробував знайти зареєстровану компанію в Дубаї за реквізитами що вказані на сайті oriza.network:

On Oriza FZ-LLC
License No: 17000712
Registration No: 0000004026468

також безрезультано.

І багато інших цікавих розбіжностей, які ставлять під сумнів існування компанії: в LinkedIn профілі Alla Buhtiarova (яку згадував у відгуку під іменем Alla Buhtiarova-Shabrat) вказано що працює в компанії OrizaNetwork 3 роки і 8 місяців, а на сторінці компанії в LinkedIn OrizaNetwork є лише одна публікація якій всього пару місяців.

Одна з особливостей агентства, шукають на Djinni з профілів які мають биті посилання, як приклад профіль Viktor Dobrikov містить:

Сайт компанії: o.network
Сторінка компанії на DOU: jobs.dou.ua/companies/on

Навіщо маскуватись та вигадувати різні назви можуть відповісти представники агенства, але поки мовчать.
В мене здогадка що в агентстві бардак із-за такого числа назв.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.