ORIL

Львів, Маямі (США)

1 березня 2023 12:05

Oleksandr Bryk

Я працюю в компанії вже 5 років, спочатку на посаді Front-end developer, тепер як Full-stack developer.
За цей час вдалося попрацювати на різних проєктах, технологіях, залучений до спілкування з клієнтами та обговорення з ними технічних та бізнес питань.
Я також повинен згадати, що проєктні завдання, які нам доводилось розв’язувати, були цікавими та з викликами. Це дозволяло нам розвиватися, вдосконалювати свої навички та навчатися новим технологіям.
Крім того, сама компанія завжди піклується про наш професійний розвиток, пропонуючи нам навчальні курси та тренінги. Це дозволяло нам покращувати свої знання та вміння, а також залишатися в курсі останніх тенденцій у сфері IT.

Хочу відзначити, що ORIL має надзвичайно комфортну та дружелюбну атмосферу, що дозволяє працювати та розвиватися в приємних умовах. З командою легко співпрацювати, колеги завжди готові допомогти та підтримати в складних ситуаціях.
Компанія постійно розвивається та росте, працює над покращенням внутрішніх процесів і заведенням цікавих проєктів.

В цілому, я дуже задоволений своєю роботою тут та готовий рекомендувати її як місце для працевлаштування.