ORIL

Львів, Нью-Йорк (США)

Я працюю в ORIL на посаді Front end engineer вже більше року. У компанію я прийшов на інтернатуру і одразу побачив, що компанія зацікавлена у розвитку своїх працівників як з технічного боку, так і організацією крутих івентів, тімбілдингів, які дають відчути дружню атмосферу ORIL. Під час роботи в компанії зміг попрацювати над багатьма проєктами з неймовірними командами, кожна з яких дала мені і професійний, і корпоративний зріст.

ORIL для мене про відкритість, легкість та довіру. В компанію я прийшла більш ніж рік тому. Одним із аргументів «за» для мене стали саме відгуки на DOU, тож можливо і мій допис допоможе комусь не сумніватися :)

Процесу адаптації практично не було — з першої хвилини роботи тут відчувала, ніби з цими людьми я працюю давно. Продуктивна співпраця, відкрита комунікація всередині команд, вміння слухати та чути одне одного, розуміння потреб замовників. У поєднанні з веселими позаробочими активностями, якісно організованими корпоративними подіями, просто теплими вранішніми кавуваннями та довірливими розмовами — ось те, що формує ту неймовірно класну атмосферу в компанії.

Я працюю SMMницею в ORIL уже близько року. Компанія стала моїм першим проектом в IT і тому я вирішила поділитись своїми враженнями.

Взагалі менеджмент ORIL — це відкриті прості люди і професіонали своєї справи. Тут з розумінням ставляться до твоїх потреб, дають всі можливості для кар’єрного та саморозвитку. Головне — бажання)) А ще особисто мені дуже імпонують ініціативи по саморозвитку та психологічному здоров’ю, що зараз особливо актуально.

Також для мене є важливими цінності компанії. ORIL постійно донатить на ЗСУ та різні благодійні фонди. Ну і відсутність будь-якої співпраці з ворогом — це важливий момент.

Останнє, що хочеться відзначити — це атмосфера в компанії. Повага, чесність, дружність і вміння повеселитись — це те, про що не потрібно говорити, а що відчувається з першого спільного дзвінка чи посиденьок))

Я рада, що саме з ORIL почала свій шлях популяризації українського IT.

I’ve already been working for 10 months at ORIL and sharin’ my committed review.
My position is Lead Generation Manager. I started my path in IT environment from this position.

The company provides regular communication, in/outdoors activities with cracking jokes 😊 , and both encouraging growth — professionally and personally.

I keep gaining a solid background here how to convert leads into clients and additionally nurturing attitudes as being proactive, disciplined and educated.

Friendly — that’s for sure. Heads and management team are more than welcoming most of the time.

This company certainly has no problems with giving a smooth start.

В компанії я не так давно — трохи більше, ніж півроку працюю на позиції Manual QA engineer. Але найбільш пам’ятним моментом для мене назавжди залишиться день, коли я вперше прийшов до офісу, де мене зустріла моя тімка. А коли я попрацював перший місяць — відчуття, що я в правильному місці тільки підтвердилось. В ORIL я найбільше ціную сімейну атмосферу, дружій колектив, чудовий менеджмент, мінімум бюрократії та взаєморозуміння.

Працював в ORIL та вирішив поділитись власним враженням.

Неймовірно сподобалась компанія своїм підходом та дуже великою увагою до ідей та побажань кожного співробітника. Компанія організовувала вражаючі івенти, внутрішні тренінги та тімбілдинги. Окремо хочеться відилити колектив — дружні та професійні колеги, які завжди можуть прийти на допогу та порадити щось у разі необхідності.

В загалом, рекомендую ORIL як роботодавця, особисто я залишився дуже задоволений досвідом та в цілому.

Пропрацював в компанії трохи більше 2-ох років і це були мега продуктивні, цікаві, повні челенджів роки. Family-size формат/розмір компанї дозволив вибудувати навколо всіх її працівників надзвичайно дружні стосунки, які позитивно впливають як на перформанс команд так і на внутрішню екосистему компанії. З позитивного також варто зазначити що компанія регулярно проводить корпоративи та тімбілдінги (останній офіс мав невеличке подвір’я позаду офісу, який ідеально підходить для чілу після роботи), які я думаю відновляться після пандемії COVID 19. Чітко ставити і трекати поставлені завдання, комунікувати про можливі ризики це одна з цінностей компанії.
Також навіть попри невеликий розмір, компанія має бухгалтера in-house, що дуууууже спрощує життя усім її працівникам.
Був дуже радий бути частиною ORIL