ORIL

Львів, Нью-Йорк (США)

2 відгуки

Працював в ORIL та вирішив поділитись власним враженням.

Неймовірно сподобалась компанія своїм підходом та дуже великою увагою до ідей та побажань кожного співробітника. Компанія організовувала вражаючі івенти, внутрішні тренінги та тімбілдинги. Окремо хочеться відилити колектив — дружні та професійні колеги, які завжди можуть прийти на допогу та порадити щось у разі необхідності.

В загалом, рекомендую ORIL як роботодавця, особисто я залишився дуже задоволений досвідом та в цілому.

Підтримали: Roman HavrylyukKatia Tsybulska

Пропрацював в компанії трохи більше 2-ох років і це були мега продуктивні, цікаві, повні челенджів роки. Family-size формат/розмір компанї дозволив вибудувати навколо всіх її працівників надзвичайно дружні стосунки, які позитивно впливають як на перформанс команд так і на внутрішню екосистему компанії. З позитивного також варто зазначити що компанія регулярно проводить корпоративи та тімбілдінги (останній офіс мав невеличке подвір’я позаду офісу, який ідеально підходить для чілу після роботи), які я думаю відновляться після пандемії COVID 19. Чітко ставити і трекати поставлені завдання, комунікувати про можливі ризики це одна з цінностей компанії.
Також навіть попри невеликий розмір, компанія має бухгалтера in-house, що дуууууже спрощує життя усім її працівникам.
Був дуже радий бути частиною ORIL

Оцінка компанії: 93/100

Проголосувало 20 співробітників