Офер за 1 день в команду BetterMe (Frontend Hiring, JavaScript/React/Redux)

ORIL

Львов, Нью-Йорк (США)

Пропрацював в компанії трохи більше 2-ох років і це були мега продуктивні, цікаві, повні челенджів роки. Family-size формат/розмір компанї дозволив вибудувати навколо всіх її працівників надзвичайно дружні стосунки, які позитивно впливають як на перформанс команд так і на внутрішню екосистему компанії. З позитивного також варто зазначити що компанія регулярно проводить корпоративи та тімбілдінги (останній офіс мав невеличке подвір’я позаду офісу, який ідеально підходить для чілу після роботи), які я думаю відновляться після пандемії COVID 19. Чітко ставити і трекати поставлені завдання, комунікувати про можливі ризики це одна з цінностей компанії.
Також навіть попри невеликий розмір, компанія має бухгалтера in-house, що дуууууже спрощує життя усім її працівникам.
Був дуже радий бути частиною ORIL