OpenVPN

Киев, Львов, United States, Pleasanton CA

Продуктова компанія з крутими продуктами та крутими командами.
Мав нагоду працювати рік в компанії на позиції Python dev.
Плюси:
— медичне страхування;
— ринкова/вище ринкової оплата праці;
— відсутність логування часу — головне зробити роботу, а коли і як вирішує робітник;
— скілові та круті співробітники;
— відсутність бюрократії;
— хороше апаратне забезпечення;
— можливість працювати віддалено ще до пандемії;
— дійсно круті та відомі продукти, про які я знав ще до того, як потрапити в компанію;
— класні тім білдінги.
Також під час роботи тут мав можливіть відвідати з працівниками Pycon Berlin, де компанія повністю оплачувала проживання та все пов’язане з тижневим відрядженням.