1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компанії O2IT Recruitment, OpenRnDinUA та Local Dev Service це все одне рекрутенгове агенство.

Почалось з того що на Djinni написала Ekateryna Shab від OpenRnDinUA,
відкрив контакти і в телеграмі вже написав Alexander Shabratko з посиланням на вакансію на сайті o2it.solutions компанії O2IT Recruitment.
Коли писала Катерина то у описі було посилання на сайт OpenrndinUA.com який «лежав».

Сьогодні на Djinni написав Max Bletsko від Local Dev Service (Human Resources Business Partner) та з сайтом який теж «лежить» та навіть доступний для купівлі
на whois.com на 14 жовтня 2020 року.
Через годину вакансію, яку пропонував Max, вже запропонувалана в LinkedIn Alla Buhtiarova-Shabrat (Human Resources Business Partner) (в LinkedIn профілі працює в Upwork)

Також ці три компанії об’єднані через UNIT.City та однакові фотографії в профілях компаній DOU.

Правильне посилання на Max Bletsko

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.