Приєднався до колективу компанії OpenBet лише нещодавно, тому можу описати перші враження і процес рекрутменту. Спілкувався з рекрутером Катериною. Враження тільки позитивні. Від моменту контакту до самого найму Катерина показала себе професіоналом. Спілкування легке і приємне, було відчуття що я хочу працювати саме в OpenBet ще до співбесіди.
На всіх етапах процесу найму отримував підтримку і швидкі відповіді на питання, які в мене виникали (а їх було чимало). Видно що процес поставлений чітко, адже ньюкамер не був ні для кого сюрпризом і все необхідне вже чекало мене в офісі.
Трішки формальності:
+++:
— професійний процес рекрутменту (маю з чим порівняти)
— наявність хорошого офісу у Львові
— досвідчена команда
— позитивне перше враження від компанії (вважаю, що це важливо адже зустрічають по
«одягу»)
---:
— поки що не виявив

Підтримали: Kateryna Vorobiy

На момент написання цього відгуку працюю в OpenBet ~8 місяців.
Дуже задоволений компанією, людьми які в ній працюють та самим процесом роботи.
Конкретніше про плюси:
— Чудовий колективнив в якому почуваєш себе комфортно та дружньо
— Досвідчена команда. Постійно отримую нові знання і поради щодо особистого розвитку
— Зручний офіс та його локація
— Топовий поліс медичного страхування
— Компанія є продуктовою
— Сучасний стек технологій, можливість пропонувати/вводити нові технології/апдейти
— Інтернаціональні команди

Намагався знайти якісь муніси, але наразі для мене їх немає.

Підтримали: Kateryna Vorobiy

Співпрацюю з компанією як FE dev вже 3й місяць.
из плюсів:
Цікавий стек на проєкті де я працюю
Мультиязичні команди
Зручний офіс у Львові
Страховка
Продуктова компанія

Із мінусів фінансова компенсація приходить 15го числа. Як намене це дуже довго.
Більш вагомих мінусів не помітив.

Oleksandra Kostina
Я приєдналась до Open Bet місяць тому. Мушу підкреслити, що в дуже стресовий і непростий час війни, було непросто прийняти рішення про зміну місця роботи, але я не помилилась. Це мій перший досвід в продуктовій компанії, і різниця колосальна, тут все більш стабільно і якось по справжньому, ти бачиш сенс в кожному процесі і що дуже важливо кінцевий результат. В мій перший день роботи, я почула від колег: " Ми такі раді, що ти до нас прийшла, ми так тебе чекали" і це перше, приємне враження присутнє тут кожного дня. Від самого початку співпраці я зрозуміла, що потрапила в крутий колектив спеціалістів своєї справи. Передусім не вірилось, що все може бути так добре, але повірте, може! Найбільше, що справляє враження це орієнтованість на результат, тут тебе не будуть водити за ручку як дитинча, є таски і дедлайни, в тебе з’являється чудова можливість бути креативним, прокачувати всі свої скіли по максимуму включаючи тайм менеджмент, не боятись приймати рішення та з гордістю відповідати за крутий результат. Всі досягнення і старання винагороджуються, твоя праця не залишиться непоміченою. Команда підтримує у всьому, надихає на нові досягнення. Все так чудово, що аж хочеться кожної п’ятниці тусити разом, що ми і робимо. Тут працюють багатогранні люди, в кожного є цікаве хобі яким він або вона із задоволенням поділиться:)

Працюю в компанії з часу відкриття офісу у Львові. За цей період отримала дуже багато нового досвіду як в технічному так і в менеджмент напрямках.
Основні переваги — це:
— можливість розвиватись в будь-якому обраному напрямку;
— продуктова компанія;
— робота в інтернаціональній команді;
— дуже хороший поліс медичного страхування;
— дружній колектив у Львівському офісі

Співпрацюю з компанією понад рік, за цей час не виникало жодних негативних моментів. З плюсів:
— Колектив
— Рівень компенсації
— Стек технологій
— Медична страховка

Працюю в компанії менше року, загалом задоволений.

З плюсів:
— Продуктова компанія
— Приємний і позитивний колектив
— Приємно працювати з професіоналами, які можуть допомогти в разі потреби
— Хороший соціальний пакет. Відпустка, медична страховка...
— Є можливість змінювати проекти, команди всередині компанії
— Хороший, комфортний офіс
— Робота по скраму

З мінусів:
— Вагомих недостатків, на які варто звернути увагу при пошуку роботи поки що не замітив

Приєднався до ОупенБету менше року тому і вже встиг попрацювати в декількох командах.
Одразу складно осягнути наскільки гіганським є цей продукт, але з часом починаєш розуміти як все влаштовано. Дуже чіткий підхід до дизайну і архітектури який помітний на всіх рівнях продутку. З таким кодом приємно працювати.

Ще один величезний плюс роботи в цій гігантській міжнародній організації — практично необмежені можливості росту. Станом на зараз наш офіс все ще є відносно молодим (близько двох років), але навіть за цей час багато людей вже отримали підвищення, сформувалися нові команди, стартанули нові проекти.

В Україні не так багато продуктових компаній такого масштабу. Тому так чи інакше робота в OpenBet — це незамінний досвід!

Працюю в даній компанії вже другий рік.
Плюси
— це не аут сорс а продуктова компанія
— працюємо з грецією та британією і немає великого розриву в часі
— хороша компенсація
— найкраща страхівка яка є на ринку
— чудовий колектив всі дружні і завжди допоможуть
— шалені вечірки
Мінуси
— деколи доводиться сапортати старі продукти(bug fixing)
— відчувається нестача продукт овнерів