Лінія магазинів EVA

Дніпро

Вiтаю. Маю iнформацiю про вразливiсть в мобiльному додатку ЕVA, за допомогою якої можна отримати персональнi данi користувачiв. Яким чином я можу повiдомити деталi, для найшвидшого виправлення? I чи є програма bug bounty?

Працював в EVA на посаді Data Scientist 8 місяців, можу виділити плюси-мінуси:
Плюси:
+досвідчений та дуже відповідальний керівник команди (Data Science);
+вчасні виплати зп кілька разів на місяць (не памятаю затримок);
+коли був розподіл проектів, врахували особисті побажання
Мінуси:
-«жорсткий» розклад із 9 до 18;
-овертайми;
-іноді просять приїхати у головний офіс, пройти тест на поліграфі (мене це не стосувалося, весь процес працевлаштування пройшов дистанційно)

Підтримали: Kirill Karpenko

Героїв треба знати в обличчя! Власник магазинів Єва, Шостак Руслан, який підняв ціну на ВСІ товари в 3-4 рази!

На своїй сторінці він розповідає, що це не він! «Ні в чому не винен, це все мої постачальники!» Але які постачальники можуть бути винні у всіх куточках України, якщо всі товари на полицях у нього давно на складах.

Підтримали: Dmytro S

Странно что еще нет отзывов. Украинской компании лучше, наверное, не представишь. Может только монобанк.

Я проработала в Еве полтора года, Бизнес-аналитиком в Департменте Информационных технологий.

Плюсы:
1. Чуткое руководство. Тебя и правда слышат.
2. Для Украины — отличные зарплаты
3. Динамичность, развитие, Ева развивается почти со скоростью стартапа
4. Гибкие обязанности. Это был мой любимый пункт. Работы — непаханное поле. Выбирай что нравится. где больше всего сможешь принести пользы.
5. Активности внутри компании. Можно участвовать, проводить мероприятия.
6. Коллектив... Ребята, я по вам до сих пор скучаю... Как же это важно!

Минусы:
1. Многие овертаймят. Я в основном не овертаймила, так что это реально
2. Настройка процессов, менталитет некоторых отделов зачастую не успевает за бизнес и технологическими изменениями
3. Культура отличается от айтишных команд. Некоторые фразы напоминали общение учителя с учеником. Сначала было дико, но потом поняла, что это только внешне. На самом деле — тебя уважают.
4. Бизнес-ориентированность иногда страдает. Видимо, из-за размеров компании сложно удержать в голове big picture.

Вакансії Лінія магазинів EVA