Onventis

81...200 спеціалістів
Дніпро, Дюссельдорф (Німеччина), Стокгольм (Швеція), Штутгарт (Німеччина), Rijswijk (Netherlands)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

На даний момент працюю в компанії 3-тиждень. Можу сказати тільки позитивне, крута команда, крутий колектив, крутий процес онбоардінгу, короче все круте! Я дуже задоволений що прийняв цей офер, тут дійсно хочеться зростати і розвиватися, і для цього є всі умови!

Підтримали: Viktoriia ChumakAnna Zahorulko

Я потрапила до Onventis нещодавно. Але при цьому враження найкращі.)) Від процесу співбесід до моменту оферу та укладання контракту. У моєму випадку все пройшло дуже швидко, усі етапи сумарно тривали тиждень.)) Працюю тут QA та це мій перший комерційний досвід. HR завжди була на зв’язку під час мого влаштування та завжди має відповіді на мої питання) Щодо роботи у команді, мені дуже пощастило, з нею дуже легко і комфортно, тут я відчуваю підтримку та завжди отримую відповіді на мої питання. Наразі враження від роботи у Onventis самі найкращі.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.