Onventis

Дніпро, Дюссельдорф (Німеччина), Стокгольм (Швеція), Штутгарт (Німеччина), Rijswijk (Netherlands)

На даний момент працюю в компанії 3-тиждень. Можу сказати тільки позитивне, крута команда, крутий колектив, крутий процес онбоардінгу, короче все круте! Я дуже задоволений що прийняв цей офер, тут дійсно хочеться зростати і розвиватися, і для цього є всі умови!

Підтримали: Viktoriia ChumakAnna Zahorulko

Я потрапила до Onventis нещодавно. Але при цьому враження найкращі.)) Від процесу співбесід до моменту оферу та укладання контракту. У моєму випадку все пройшло дуже швидко, усі етапи сумарно тривали тиждень.)) Працюю тут QA та це мій перший комерційний досвід. HR завжди була на зв’язку під час мого влаштування та завжди має відповіді на мої питання) Щодо роботи у команді, мені дуже пощастило, з нею дуже легко і комфортно, тут я відчуваю підтримку та завжди отримую відповіді на мої питання. Наразі враження від роботи у Onventis самі найкращі.