Onseo

Київ, Вінниця, Хмельницький

Вітаю!
Нещодавно, проходив співбесіду на посаду QA(офіс). Отримав незабутній досвід. Але, на жаль, негативний. Після відправки cv, отримав відповідь від HR і запропонований час на цей самий день. Мені підходив час — я погодився. Але через декілька хвилин HR відписала, що час уже зайнято та відправила посилання на зустріч через годину. Проте, чи зручно буде мені у цей час запитання не виникло. Але порівняно зі співбесідою — це дрібниці. Співбесіда почалась з того, що HR повідомила мені, що це вже 6-та співбесіда в неї за сьогодні та вона стомилась(як мені на це реагувати я не знаю). Було озвучено питання «Що ви знаєте про компанію?». Я відповів, що все що було описано у вакансії та на сайті, бо, зазвичай, цього достатньо(щоб зробити першочергові висновки). І це стало якимось тригером для HR. Мені пощастило почути багато оцінок моєї особистості від HR. Пролунали такі фрази, як: «Вам байдуже в якій компанії працювати.», «Ви якийсь несерйозний», «В вас, я бачу, поганий настрій» і т.д.. Під час всього «інтерв’ю» ці фрази я чув неоднократно, як і фразу "Це вам потрібна робота«(яка особливо викликала подив, оскільки я працюю). На останню фразу, одного разу, я завважив, що «а вам потрібна людина в команду. І як компанія обирає співробітника, так і співробітник обирає компанію» — на що отримав неприкрите обурення. Звичайно, зверхній тон, перебивання та відверте ігнорування моїх слів, були також присутні на цій «співбесіді». Також виділив би дивні(на мою думку) відповіді HR. Наприклад:
HR — «в нашій компанії немає бенча»
я — «а що відбувається зі співробітниками, якщо проєкт закінчується?»
HR — «В нас проєкти не закінчуються!»
«Після короткого діалогу про те, що всі проєкти закінчуються рано чи пізно»
HR — «якщо проєкт закінчується, то компанія 3 місяці шукає для людей новий проєкт»
То, здається, бенч є?(цього питання я вже не озвучив)
Я не зупинив дану бесіду, через те, що ще не мав досвіду відверто хамської поведінки рекрутерів. Але, в кінці, коли HR щасливо повідомила, що не пропускає моє CV далі та почала знову перелік всіх моїх «вад», я перебив і попрощався.
Щиро сподіваюсь, що це не якась дивна політика компанії. Все ж, маю завважити, що компанія може не прийняти мене, як спеціаліста, та ображати людину(переходити на особистості) це просто не гідно і зажди має зворотну сторону.

Доброго дня, пане Романе! Мені дуже шкода, що вам довелось пройти через таку неприємну та непрофесійну розмову. Я б хотіла розібратись в ситуації, оскільки те, що з вами сталося неприпустимо і не являється політикою, культурою, чи практикою нашої компанії. Чи не могли б ви, будь ласка, підказати ім’я та прізвище рекрутера, який дозволив собі таку поведінку? Також, я була б вдячна, якби ви зв’язались зі мною, будь яким зручним для вас способом (мої контакти є у профілі). Прийміть мої щирі вибачення! Обіцяю розібратись в ситуації і дякую за вас час на написання цього фідбеку.

Добрый день.
Собеседовался на должность QA. Прошел интервью, HR обещал в течении дня отписаться подхожу не подхожу.
Спустя 5 дней звонка нет. На сообщения не отвечают.
Выводы пусть каждый делает сам, стоит или нет тратить время на эту компанию.

Підтримали: Mykola

Ігоре, ще раз дякую за вашу небайдужість, зворотній зв’язок та час для діалогу в телефонному режимі. Як і обіцяла, ми обов’язково опрацюємо даний кейс та проведемо роботу над помилками. Особлива вдячність, що допомагаєте нам ставати краще.

Пропрацював в Onseo майже 2 роки. Тут я знайшов багато друзів та набув чимало професійної компетенції. Проект підкидав цікаві виклики, приймались цікаві рішення, загалом працювати було приємно і так якось по домашньому ) Компанія дуже гідно показала себе в усіх питаннях, починаючи від гарно поставленого процесу найму, закінчуючи тим, що навіть в умовах війни, компанія зберегла роботу і виконує свої зобов’язання перед замовниками та співробітниками. Дуже лояльна компанія, що дбає про безпеку і враховує інтереси кожного співробітника та його сім’ї. Це компанія, яку справді сумно покидати. Без сумнівів, можу рекомендувати компанію Onseo. Дякую за все )

Проработал в компании около года на позиции Front-end developer.
Наверное, это первая компания, с которой мне было грустно прощаться.
Очень приятная атмосфера была на проекте и менеджеры всегда были за свою команду, а не за клиента. К кому бы не обратился, всегда получал фидбек.
Никогда не забуду помощь компании в самые сложные времена, а конкретно, в первые дни войны.
Не прощаюсь, до встречи)

Жаль, что удалось поработать в компании, и в частности на проекте 888, порядка 2 месяцев. Если бы не внеплановый переезд семьи в другую страну я бы готова была работать с командой долгие годы).
Мудрый менеджмент, отличная команда, налаженные процессы, забота о сотрудниках, вклад в обучение команды — тут прекрасно все)
Всех обнимаю, отдельный привет команде 888 и Денису Красикову — он прекрасный лидер!)

В компании работаю на позиции Middle Java Software Engineer в г. Винница, Украина. Хочется искренне поделиться своими впечатлениями. С первого момента понрависля профессионализм IT рекрутера Анастасия Калтаева. В переписке и на интервью с рекрутером все вопросы были четкими и по сути. На техническом интервью ощущалось, что интервьюеры с глубоким запасом теоретических знаний и практического опыта — было очень интересно и комфортно общаться. Весь процесс найма очень четко структурированный. Все делалось вовремя и без проволочек. В первый день выхода меня встретила HR менеджер Анна Бабий познакомила с компанией, офисом и командой, отвечала на все мои вопросы. С первых дней работы и по сей день ощущается поддержка и забота со стороны компании и команды.

Что очень понравилось в компании:
1. Возможность учить и развивать английский язык (в компании работают преподаватели английского);
2. Возможность развивать и улучшать свои технические скилы (в командах работает много опытных и скилованых специалистов, которые готовы делиться опытом и знаниями).

Что есть из приятных плюшек:
1. Гибкий график работы и возможность удаленной работы.
2. Разрешается приводить своих детей на работу (есть игровая приставка, настольный футбол и зоны релакса).
3. Есть место в офисе для стоянки и зарядки электросамокатов и кроме того фирма купила несколько электросамокатов, которыми может пользоваться любой сотрудник.
4. Комфортная столовая и кофепойнты с широким асортиментом чаев, кофе и разными качественными вкусняшками.

Желаю Всем крепкого здоровья и успехов в трудоустройстве!

Работаю в компании на позиции QA Manual. Положительные впечетления о компании, начиная с рекрутинга заканчивая рабочим процесом, все на высшем уровне. Компания действительно заботится о своих содрудниках, есть все удобства для комфортной работы. В компании много профисионалов и большие возможности для профессионального роста.

Я работаю в компании уже два года, в Киеве, на позиции 2D художника. Тут хорошие условия, отличная атмосфера, адекватное руководство. Есть разные плюшки, вкусняшки в офисе, подарки на праздники, корпоративы, медстраховка, разные приятные компенсации. Достойная оплата труда. Что важно лично для меня — мне нравится то, что мы рисуем, есть творческая свобода, индивидуальный подход к выдаче задач, и сильные художники в коллективе, с которыми приятно работать. Очень лампово.
Что примечательно, я начала работать в компании незадолго до пандемии, и за всё время команда не ощутила на себе ни каких негативных последствий, напротив компания всячески забоится о своих сотрудниках.
Крайне рекомендую работу в компании Onseo.

Проходил собеседование, остались положительные впечатления. как тех интервью так и с рекрутером.
Очень быстрые этапы собеседований, все четко, никаких затягиваний процесса
У компании офис на Осокорках около метро, интересный проект, стандартный пакет плюшек.
Андрей Бусел запомнился с самой лучшей стороны, более приятного общения у меня еще не было.
Всегда на связи, ответы на все вопросы, фидбек в оговоренное время.

Евгений, благодарим вас за обратную связь и самое главное — за ваше время, как для интервью, так и для того, чтобы написать этот отзыв. Будем рады поддерживать связь!

Был на незабываемом интервью с рекрутмент тимлидом Натальей Винницкой. Прежде всего приятно впечатлён профессионализмом, конкретикой в подаче информации о компании, задачах, пакете, etc. Больше всего понравилась человечность и радость от процесса общения. Думаю очень повезёт тому, кто будет с ней работать.

Игорь, очень благодарна за фидбек! Остаемся на связи :)

Дружелюбный коллектив, возможность развиваться, только позитивные воспоминания )

Підтримали: Vasyl ZalizetskyiIhor Reznik

Александр, благодарим за ваш отзыв :)

Был на собеседовании на должность Asp. Net разработчика. Понравились вопросы как от HR’а так и от разработчиков. Хорошая атмосфера. Чёткая и понятная обратная связь через день.

Підтримали: Anastasia KaltaevaIhor Reznik

Тамерлан, благодарим вас за обратную связь и за ваше время!

Прошла 2 этапа интервью в компанию на вакансию HR Manager. Общение было приятным, все проходило оперативно и легко, в этом согласна с предыдущим комментарием. Пообщалась с рекрутером и HRD но обратной связи увы так и не получила. Очень жаль, что компании на первый взгляд такого уровня не дают фидбек кандидатам. Как HRM рекомендую поработать над этим вопросом. Спасибо за внимание.

Підтримали: Inna KuzmenkoIvan Koltsov

Анастасия, Инна, очень благодарна вам за то, что не безразличны и помогаете нам стать лучше.
Мы учли ваши комментарии и обязательно проработаем данные кейсы, как те, которые указывают на слабые места в процессе и, которые обязательно нужно исправить! Приносим свои извинения за предоставленные неудобства.

Не работал в компании, но проходил собеседование (несколько этапов): субъективно это один из самых быстрых и чётких процессов собеседования. Без затягиваний, без уклонения от ответов, без неоднозначностей. Максимум важной и нужной информации. Было приятно и легко.

Благодарим за фидбек. Приятно слышать, что процесс рекрутинга максимально комфортный для наших кандидатов.

Офіс:
* Зручні кабінети або опенспейс... що кому до вподоби.
* Декілька кухонь з кавою, смаколиками — майже щодня чимось балучали.
* Релакс зона та велика зала для зборів для свят команди для всього коллективу.
HR:
* Постійні івенти та движухи не дадуть сумувати та відволікають від рутинни.
Проекти:
* Цікаві мобайл проекти.
Колектив:
* Найбільша цінність та плюс в цій компанії. Проекти та компанії можуть змінюватись, а друзі залишаються :)

Рада быть частью большого дружного коллектива!Работа в Onseo — возможность расти и развиваться в компании профессионалов, получать удовольствие от работы, быть частью большого дружного коллектива!