Onix-Systems

Кропивницький

11 травня 2022 10:59

Denys Buhor, developer в Onix-Systems

Всім привіт!

Хочеться залишити відгук про нашу компанію.
Час від часу прочиттую інформоцію в DOU, і не рідкоо прочитую відгуки про IT компанії в Україні.
Пишаюсь тим, що в нашій країні є прошарок бізнесу, котрий надає комфортне і ефективне середовище для своїх робітників.
І ще більше гріє душу, саме те що я працюю в такій компанії.
Давайте все розкладу по порядку, щоб було комфортно, коротко і максимально інформативно описано:
— працюю front-end розрозбником;
— є багато можливостей карьєрного росту (багато проектів, стимулювання в навчанні, аргументовано, компетентно описані індивідуальні плани розвитку, котрі ставлять в компанії перед тобою і т.д.);
— компанія постійно має рост і останні пів року особливо видно, це відображається на рості заробітної плати, соціальних компенсацій, підтримка твоїх ідей;
— забеспечення робочого місця повністю покриває всі необхідності, котрі потрібні розробнику. Як для роботи на офісі так і для віддаленої;
— привітний, теплий, завжди розуміючи колектив;
— принцип «працюй, як зручно і де тобі зручно, але виконуй поставленне завдання» — це, як на мене, дуже комфортно;
— компанія завжди в пошуку нових робіників (але це не варіант, коли старих звільнили=), а коли- потрібно більше співробітників);
— компанія відкрита, для розробників без стажу, ба навіть тих хто тільки хоче спробувати себе в цій сфері — постійні інтернатури в різних напрямках дають таку змогу;
— кричущих, негативних ситуацій не знаю. Компанія, як бізнес працює дуже добре, тому в процесі завжди є певні моменти — але тут вони не кричущі, а стимулюючі, для кожного з учасників.

Сподіваюсь повноцінно описав, а ви мене зрозуміли)))
Всім успіху і чистого коду!