OneReach.ai

Київ, Денвер (США)

У компанії я працювала протягом 2 років. Напевно (і це об’єктивно), це найкраща компанія, в якій я коли-небудь працювала.

Перше, що хочу відмітити, це команди та люди, які працюють в компанії. Якщо коротко — вони круті. Незалежно від позиції, з усіма було максимально комфортно співпрацювати, а колеги завжди готові тобі допомогти. Що важливо для мене, не було токсичної «культури сім’ї». Всі поважають твій час.

Фідбеки гарно розвинуті, менеджмент завжди готовий був мене вислухати, і мені було комфортно висловлювати свою думку.

Стек, продукт та позиції було легко пітчити, бо робота справді цікава. Ну і щодо перегляду зарплати в мене не виникало проблем.

Культура стартапу в компанії майже повністю виключає бюрократію та дає певну частину свободи в задачах та напрямках, що цікаві. В твоєму розвитку зацікавлені, мені це подобалось.

Основну area of improvement, яку можу назвати, — це трохи краще «подружити» або «зв’язати» американський офіс з українським для більш налагодженої комунікації."

А так все супер! Бажаю компанії ще більше успіхів та процвітання! ♥️

В компанії лише 10 років, тому, можливо, ще не маю достатньо даних для обʼективної оцінки... Дам субʼєктивну. Найкращий продукт, який я створював. Найкращі люди, з якими я працював.

Нажаль, попрацювати в компанії поки не довелось, але від інтерв’ю та спілкування із спеціалістами залишились тількі найкращі враження.
Окремо хочу подякувати Марії за бездоганний супровід кандидата. Компанія пропонує круті умови для праці та, на моє враження, піклується про співробітників.
OneReach, сподіваюсь нам ще доведеться зустрітись у мирний час.

Працюю тут більше року, тому можу дати реальну оцінку.
1. Люди. На будь-якому місці, завжди, найголовніше — це люди, команда з якою ти працюєш. Тут з цим все більше ніж, чудово. Не лише колеги, які готові тобі допомогти, підказати де шукати чи до кого звернутися, а навіть керівництво. За свій трудовий стаж 10+ років, я з таким зіштовхнулася вперше. І було одразу питання:"а що, так можна було?«. Нема бюрократії, ієрархії чи зверхності. Ти спокійно можеш звернутися до керівництва компанії напряму — сказати «де болить», запитати чи запропонувати зміни. І овва — тебе вислухають і допоможуть. Вперше бачила, щоб CEO компанії сам показував людям щось на прикладах, підказував як з чим розібратися. І це дуже круто!
2. Офіс. Тут, думаю нікого нічим не здивуєш. Всі ІТ компанії заманюють спеціалістів «печивом». В OneReach з цим теж все ок. Офіс в центрі, в історичній будівлі (для тих, хто любить стару архітектуру), з сучасним ремонтом в середині. Кава, чай, куточок для йоги, медитації, pet friendly офіс, де всі раді новим домашнім улюбленцям, з якими можна прийти на роботу :-)
3. Freedom. Ось тут дійсно круто. Порівнюючи з Епамом чи Люксофтом — де робота нагадує конвеєр, і маленьким шматочком обов’язків, не маючи змоги розвернутися творчо чи реалізувати свої ідеї — Тут все навпаки. Будучи PM ти можеш сам писати код, якщо тобі це подобається і не обов’язково переходити на іншу позицію. Нема бюрократії — можеш одночасно займатися чим хочеш. Проекти ДУЖЕ різноманітні. Від СМС розсилки до роботи з голосом, штучним інтелектом чи базами знань. Якщо в тебе є своє бачення, як розвивати продукт — приходиш і розвиваєш. Для людей з відкритим баченням — це right place.
4. Мінуси. Куди ж без них. Як і в більшості компаній — щоб отримати підвищення, простіше звільнитися і перейти в нове місце на нову зп, ніж підвищити зп тут. Але, все ж таки така можливість є, і якщо ти показуєш результат, то з часом можуть підвищити, але процес довгий.
5. Корпоративні стандарти. Якихось таких правил нема. Підтримується свобода, як в одягу, так і в часі роботи — хочеш, можеш працювати вночі і спати в день. Головне — будь на дзвінках з клієнтом (якщо позиція цього вимагає) і виконуй завдання вчасно. Є свій party fund — коли «душа бажає свята», можна організувати вечірку в офісі, не обов’язково чекати якоїсь конкретної дати :-)
6. Вакансії. Компанія стрімко розвивається, нові люди завжди потрібні, вакансії завжди є. Можливо, варто було б збільшити штат HR, щоб встигати опрацьовувати усі заявки. Тому, якщо вам не відповіли — то це не тому, що тут «HR — злюка», може просто фізично не встигли. Спробуйте ще раз. Тут дійсно ви отримаєте цікавий досвід та дізнаєтесь багато нового.
Всім удачі :-)

Топ компания! Супер нестандартные задачи. Стек вкусный, люди крутые и скиловые, офис лучший в котором работал! Ребята делают будущее, автоматизировать можно все и быстро 💨 Опыт получил колоссальный! 🤟

Самая замечательная компания в которой я работала. Отношение к сотрудникам как к семье. Проэкты очень не обычные и интересные. Спасибо ребятам за опыт!