OneReach.ai

Киев, Денвер (США)

Працюю тут більше року, тому можу дати реальну оцінку.
1. Люди. На будь-якому місці, завжди, найголовніше — це люди, команда з якою ти працюєш. Тут з цим все більше ніж, чудово. Не лише колеги, які готові тобі допомогти, підказати де шукати чи до кого звернутися, а навіть керівництво. За свій трудовий стаж 10+ років, я з таким зіштовхнулася вперше. І було одразу питання:"а що, так можна було?«. Нема бюрократії, ієрархії чи зверхності. Ти спокійно можеш звернутися до керівництва компанії напряму — сказати «де болить», запитати чи запропонувати зміни. І овва — тебе вислухають і допоможуть. Вперше бачила, щоб CEO компанії сам показував людям щось на прикладах, підказував як з чим розібратися. І це дуже круто!
2. Офіс. Тут, думаю нікого нічим не здивуєш. Всі ІТ компанії заманюють спеціалістів «печивом». В OneReach з цим теж все ок. Офіс в центрі, в історичній будівлі (для тих, хто любить стару архітектуру), з сучасним ремонтом в середині. Кава, чай, куточок для йоги, медитації, pet friendly офіс, де всі раді новим домашнім улюбленцям, з якими можна прийти на роботу :-)
3. Freedom. Ось тут дійсно круто. Порівнюючи з Епамом чи Люксофтом — де робота нагадує конвеєр, і маленьким шматочком обов’язків, не маючи змоги розвернутися творчо чи реалізувати свої ідеї — Тут все навпаки. Будучи PM ти можеш сам писати код, якщо тобі це подобається і не обов’язково переходити на іншу позицію. Нема бюрократії — можеш одночасно займатися чим хочеш. Проекти ДУЖЕ різноманітні. Від СМС розсилки до роботи з голосом, штучним інтелектом чи базами знань. Якщо в тебе є своє бачення, як розвивати продукт — приходиш і розвиваєш. Для людей з відкритим баченням — це right place.
4. Мінуси. Куди ж без них. Як і в більшості компаній — щоб отримати підвищення, простіше звільнитися і перейти в нове місце на нову зп, ніж підвищити зп тут. Але, все ж таки така можливість є, і якщо ти показуєш результат, то з часом можуть підвищити, але процес довгий.
5. Корпоративні стандарти. Якихось таких правил нема. Підтримується свобода, як в одягу, так і в часі роботи — хочеш, можеш працювати вночі і спати в день. Головне — будь на дзвінках з клієнтом (якщо позиція цього вимагає) і виконуй завдання вчасно. Є свій party fund — коли «душа бажає свята», можна організувати вечірку в офісі, не обов’язково чекати якоїсь конкретної дати :-)
6. Вакансії. Компанія стрімко розвивається, нові люди завжди потрібні, вакансії завжди є. Можливо, варто було б збільшити штат HR, щоб встигати опрацьовувати усі заявки. Тому, якщо вам не відповіли — то це не тому, що тут «HR — злюка», може просто фізично не встигли. Спробуйте ще раз. Тут дійсно ви отримаєте цікавий досвід та дізнаєтесь багато нового.
Всім удачі :-)

Топ компания! Супер нестандартные задачи. Стек вкусный, люди крутые и скиловые, офис лучший в котором работал! Ребята делают будущее, автоматизировать можно все и быстро 💨 Опыт получил колоссальный! 🤟

Самая замечательная компания в которой я работала. Отношение к сотрудникам как к семье. Проэкты очень не обычные и интересные. Спасибо ребятам за опыт!

Делал пол года назад сюда «тестовое», после того как сделал... Тишина (и на гитхабе таких открытых пр много) )). После этого не один раз видел ту вакансию снова открытой. В общем обходите десятой дорогой такие компании и их тз.

Поддержали: Ihor Lukachuk