26 травня 2023 20:32

Bohdan Matviiv, Ігровари

Хочу поділитися своїм відгуком про компанію OmiSoft, в якій працював рік часу. Без перебільшення, це реально найкраща компанія, яка піклується про співробітників та навіть клієнтів 😏 Приємно спілкуватися з кожним, обмінюватися думками і знаннями. Відчувається робоча, але, найголовніше, дружня атмосфера в команді, в якій комфортно працювати. При потребі кожен радий допомогти з будь — якою проблемою, головне тільки не соромитися сказати 🙃 Від самого початку співпраці я був також вражений їх професіоналізмом та здатністю розуміти мої потреби. Також вони прислухалися до моїх ідей і пропозицій.

Ще, що мене приємно вразило, це те, що компанія старається надати реально цікавий проєкт, який буде подобатися більшості. Це, як на мене, реально великий успіх. Це сильно надихає, і йдеш на роботу не тому, що треба, а тому, що хочеться далі сісти за проєкт і продовжити незавершене. Я мав можливість працювати над різноманітними проектами, які були цікавими та викликаючими. Компанія прагне застосовувати нові технології та інновації, що дозволяє розширювати свої знання та навички. Вони постійно працюють над тим, щоб залишатися на передовій в сфері розробки.

Крім того, щоб проєкт був цікавий, треба не забувати про менеджмент, який тут організований на хорошому рівні. Якщо виникають проблеми, то вони вирішуються моментально, що не встигаєш помітити. Це теж досить важливий аспект, що надає комфорту у роботі, дає можливість добре організувати купу задач, які треба реалізувати.

Ще важливим моментом є колектив, він тут приємний і, головне, веселий. Ніколи не дадуть засумувати чи заскучати) Завжди щось знайдеться, як поробити, так і просто приємно провести час в компанії однодумців. Досить приємно, що компанія організовує різні події, як для прокачки своїх знань, так і познайомитися один з одним. Я відчував, що кожен день я вивчаю щось нове, я весь час здобуваю прогрес і «ні кроку назад».

Дякую чудовій компанії за всі реалізовані можливості, за всі науки, які я почерпнув звідти. Вони відкрили очі на інше життя: на приємне, веселе, наповнене великої надії. Бажаю і далі процвітати в тому же дусі!!