28 березня 2023 19:37

Andrii Kucher

Це був мій перший досвід в компанії як програміста, прямо після айті курсів. Зі мною провели дуже професійну співбесіду та привітали в цій чудовій компанії 🙂
Мені запропонували стабільну заробітню плату та дали знати, що вона буде зростати по мірі моїх досягнень та навичок. Компанія мені сподобалась одразу, я був дуже щасливий почати свій професійний розвиток тут.
За період моєї роботи, у мене було два серйозні та дуже цікаві для мене проекти. Вони були досить тривалі, що мене особисто тішило. За цей час я здобув дуже багато нових навичок та важливий досвід. Також це завжди був розвиток, що для мене також важливо, адже можна довго працювати з одним і тим самим та не вчити нічого нового, що мені не підходило, а тут я завжди міг використовувати нові технології.

В компанії я завджи знав, кого я можу запитати по конкретним питанням, не важливо це були технічні питання та мені потрібно було звернутися до ментора, чи я хотів поспілкуватися з менеджментом по іншим питанням. Я отримував професійну відповідь на мої запити та завжди отримував допомогу, якщо вона була потрібна. Якщо в мене були якісь пропозиції — я був почутий та вони втілювалися в життя, адже буди почутим — є важливою цінністю в компанії.

Це один з моїх самих кращих колективів, який в мене був за мою професійну діяльність вцілому. Не зважаючи на те, що більше часу люди працювали онлайн, що мені особисто дуже підходило, але ми завжди зустрічались або в офісі (хто хотів та мав можливість), або ми також зустрічалися онлайн та просто спілкувалися на будь-які теми з колективом/менеджментом, також були тім-білдинги та корпоративи. Коли менеджмент поряд з співробітниками — це також дуже важливо на мою думку. Люди в компанії загалом дуже привітливі та щирі.
Я дуже радий, що був частиною компанії та команди та продовжую спілкуватися з людьми 🙂

Підтримали:  Bohdan Matviiv