Omega (мережа супермаркетів VARUS)

понад 1500 спеціалістів
Київ, Дніпро

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Было назначено собеседование в ...вайбере. Договорились на 11 утра, спустя час пришло сообщение, что человек заработался и предложил позвонить либо сейчас или в 14.00, уже не было особого желания разговаривать, но согласился ведь все мы люди.

Хотя по нормам, можно было написать, что не получится на 11 и странно, что у HR не включено уведомление в том же google о том, что запланировано собеседование.

Но в 14.00 также никто не позвонил и даже ничего не написал.
Выводы делайте сами.
Хорошего вам дня, Дмитрий.

Підтримали: Дмитро Іванов

Практикуют методы 90-х, после собеседования сказать «мы вам перезвоним» и даже говорят о сроках. После окончания срока на вопрос «было ли принято какое-то решение?» тебя просто «морозят».

Підтримали: Konstantin Prohorov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.