Omega (мережа супермаркетів VARUS)

понад 1500 спеціалістів
Дніпро

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Практикуют методы 90-х, после собеседования сказать «мы вам перезвоним» и даже говорят о сроках. После окончания срока на вопрос «было ли принято какое-то решение?» тебя просто «морозят».

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Omega (мережа супермаркетів VARUS)