Omega Render

Харків

У квітні буде рік роботи з Omegarender!
За цей час компанія вразила мене своєю відвертістю та лояльністю до співробітників. У такий складний для всіх час вони допомагають і підтримують.

Хочу зазначити, що за весь час, проведений в інших компаніях, це дійсно перший випадок, коли мені щиро подобається продукт Omegarender і послуги, які мені доводиться продавати. Якість роботи на висоті!

Робота оцінюється справедливо і коректно. Є система бонусів, яка добре мотивує.
Є можливості для розвитку. Є як горизонтальний, так і вертикальний ріст.

Робота керівництва та відділу кадрів на хорошому рівні. Завжди приділять свій час і допоможуть з будь-яким питанням.
Усередині відділу працює чудова команда, між відділами налагоджена адекватна комунікація.

Я однозначно рекомендую цю компанію як клієнтам, так і людям, які шукають своє місце в архітектурі.

Підтримали: Nataly Ivantsiv

Була співбесіда 23.12.22 з omegarender на посаду Sales Manager. HR Дарья одразу мене попередила, що в компанії є люди, які живуть в білорусі і росії, і компанія не збірається розривати стосунки з цими співробіниками. Компанія виплачує цим особам зарплатню, автомотично спонсуючи країну терориста і підримує геноцид Українського Народу. Ганьба!!!

Работаю лидогенератором в Омеге полгода и очень доволен тёплым отношением к сотрудникам. При масштабе компании и серьёзности проектов здесь сохраняется семейная и дружеская атмосфера. Биздев коллективы архивиза и гейминга — это что-то прекрасное. Проектные и внепроектные конкурсные картинки и модели очень качественные и красивые, здесь одни из лучших 3D и супер-креативных художников в Европе.

В нынешних условиях компания очень заботится о своих сотрудниках и, конечно, относится с пониманием к проблемам и форс мажорам. С радостью продолжу своё развитие вместе с ребятами, хочу увидеть, каких результатов мы добьёмся в будущем.

Було інтерв’ю в цій компанії 31.03.21 з HRD компанії Omega Render — Анелією Максимишин. Вона сказала, що в компанії працюють спеціалісти з Росії, Білорусі і мені було чітко cказано, що прощатись з ними точно не будуть. COO компанії у них теж з Росії і спілкуватись з нею треба російською мовою, бо українською вона не розуміє. За білорусів було сказано, що з ними можна українською спілкуватись, ну спасибі і за це)

За англійську мову не було сказано абсолютно нічого, хоча спочатку розмови було вказано, що компанія працює на ринках Європи і США.

Також є клієнти з Росії на 31.03.2022 і на головній сторінці сайту найперший приклад робіт — Москва, Рублево-Архангельск, це вже свідчить про позицію компанії щодо «ситуації», як Анелія неодноразово називала війну в Україну.

З плюсів: про ці всі моменти було вказано на самому початку інтерв’ю, дякую за чесність.

Йти чи йти працювати в цю компанію — вибір кожного по його совісті.

На рахунок англійської Ви маєте рацію, будемо пропонувати спілкуватись англійською кандидатам, які не хочуть спілкуватись російською

Год проработал в этой компании и могу сказать одно-это то окружение и люди, которые покажут, что ты работаешь на результат и этот результат оплачивается, все твои усилия, время, всё не проходит мимо и незаметно, тут тебя поддержат, подскажут, главное-вовремя делится своими проблемами или сложными моментами, как мне сказали в самом начале-не разрешаемых проблем нету и хороший ПМ-это не тот, кто не попадает в плохие ситуации, а тот, кто из них умеет выходить. Так тут-вас поддержат и расскажут, помогут выходить из таких ситуаций, вы не останетесь 1/1 с проблемной ситуацией.
Самое главное-окружение, тут хорошо работает HR, люди подбираются такие, что всегда можно найти общий язык и дружеское общение, очень тёплые воспоминания остались у меня об этом месте и надеюсь, ещё наши дороги с этой компанией и людьми пересекутся.

Команда, которая покорила меня сплоченностью, искренностью в общении и поддержкой, несмотря на то, что большая часть студии работает удаленно.
Работаю здесь проджект менеджером и люблю Омегу за отличную возможность развития, поскольку все задачи даются на вырост. Здесь достаточно свободы действий, чтобы находить собственные пути решения задач, организации своей работы и поиску инструментов работы с командой и при этом есть классная поддержка со стороны команды, если нужно обратиться за советом.
А еще очень много красивых масштабных вдохновляющих проектов и крутых художников)