Примерно месяц назад проходил собеседование в компании Olearis — не прошёл, но Даниил, который меня собеседовал, дал хороший фитбэк, и вообще приятный человек, думаю что команда и компания тоже хорошие. Надеюсь в следующий я пройду собеседование)

Всім привіт,
мільйон років тому працював в цій чудовій компаніі, гарний онбордінг, круті умови, прекрасні люди, вдячний за супер досвід, тотально рекомендую :)

Підтримали: Александр Завьялов

Працюю в Olearis 8 років, це моя друга сім’я. Неймовірний колектив, кожен професіонал свого діла. Відносини побудовані на довірі та взаємній повазі. На
жаль, зараз немає можливості працювати в офісі, але раніше умови були комфортні, всі плюшки надавалися (чай, кава, солодощі, свята). В компанії завжди переймаються, щоб всім було затишно та комфортно. Оплата праці достойна. Зараз продовжуємо працювати віддалено, сподіваємось скоро зустрітись

Дуже гарна команда як за професійними навиками так і по відношенню один до одного. Дружня атмосфера. Працюю більше 3х років і за цей час не було негативного опиту, усі робочі питання завжди вирішуються. Є можливість використовувати сучасний стек технологій на проектах. Не має жодних проблем з забезпеченням персонального робочого місця.

Отличная компания с потрясающем коллективом. Работаю в нею уже порядка полугода и не разу не пожалел о выборе. Руководство понимающее и идущее на встречу каждому работнику. Технику предоставляют новую и любые необходимые девайсы.

Вакансії OLEARIS