OKKO Group

понад 1500 спеціалістів
Київ, Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хочу висловити своє задоволення компанією ОККО, і окремо IT департаментом.
Будучи великою ентерпрайз компанією і працюючи в різних доменах, компанія активно розвивається. А з нею і її працівники, без розвитку яких неможливий розвиток компанії.
Тут ви знайдете і цікаві завдання від яких залежить добробут не тільки компанії, а і України в такі нелегкі часи. Тут вас приємно здивує соціальний пакет і програми лояльності. Програма персонального розвитку. Турботливий менеджмент. Приємні офісні дрібниці.
Тут люди з якими приємно і цікаво працювати.
Я щиро задоволений можливістю працювати в ІТ департаменті ОККО (Галнафтогаз).

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.