OGD Solutions

Львів, Запоріжжя, Таллінн (Естонія)

Двічі писав по вакансії Yuliana Sobko, на djinni, більше ніж за місяць жодного разу не відповіли.

За більше ніж два роки роботи в компанії, OGDSolutions, я точно можу сказати, що тут можна здобути дійсно вартий уваги досвід. Ріст здібностей кожного працівника є прямопропорційним росту компанії, адже тут все зосереджено на розвиток, як бренду, так і кожної особистості окремо.

Весела, позитивна та дружня атмосфера, відповідальність, професіоналізм та чуйність зі сторони керівництва,- це все про OGDS. Робота тут точно варта твого часу.

Підтримали: Vladyslava DementieievaOGD Solutions

Мені пощастило стати частиною такої сформованої та налагодженої компанії, як OGD Solutions. Працювати тут дійсно одне задоволення, адже компанія завжди ставиться з розумінням та дбає як про своїх працівників, так і про своїх клієнтів. Керівництво ретельно підходить до відбору персоналу, тому тут працюють справжні майстри своєї справи, які ніколи не перестають розвиватися та горять своєю справою, що дуже надихає та мотивує.

Підтримали: OGD SolutionsYulia Zaichenko

Работаю в компании уже около 7 месяцев и очень рада, что попала сюда. Компания дает возможность развиваться (уроки английского, профессиональный рост — нет однообразия), руководство идет навстречу по разным вопросам, что очень мотивирует.
Мне нравится, что корпоративная культура OGD Solutions не насаждается, а создается нами самостоятельно. В такой атмосфере хочется работать 👍🏻👍🏻👍🏻

Працюю в OGD вже більше 2х років, і це просто нереально крутий досвід, цікаві люди, позитивна весела атмосфера. Немає бюрократії, зверхнього відношення до працівників. Дійсно дружній колектив і адекватне відношення до роботи!

Крутая молодая компания, очень приятно работать в коллективе который со временем становиться твоей семьёй.