OBRIO

Київ, Варшава (Польща)

Працюю в OBRIO на позиції QA Engineer уже 4 місяці, дуже рада, що доєдналася до команди. Серед переваг роботи хотілося б відмітити такі:

— Різноманітні задачі, що дозволяють поступово увійти в курс справи й ознайомитися з різними частинами продукту
— Класна команда: комфортно спілкуватися щодо робочих питань (і не тільки), завжди можна звернутися по допомогу, поділитися своєю ідеєю, надати фідбек та отримати його
— Добре налагоджені процеси, і, що радує, постійно ведеться робота над їх покращенням, впроваджуються нові підходи
— Особлива фішка Genesis — численні можливості для знайомства та обміну досвідом, як-от освітні спільноти, random coffee, нетворкінг між різними проєктами

Робота тут відповідає очікуванням, а часом і перевершує їх, тож однозначно рекомендую OBRIO як роботодавця❤️

Підтримали: Daria ZekunovaSolomiia Dmytruk

Сашо, радіємо, що ти з нами і дякуємо за теплі слова ! Круто спостерігати за твоїми успіхами 🙌

Хочу поділитися відгуком щодо рекрутингового процесу на позицію Marketing Manager.

Рекрутер Дарина, професійно та грамотно ставила питання та організувала весь процес комунікації. Також дуже швидко забукала кол. Всі етапи відбору були чітко проговорені. Еталон комунікації з рекрутером.

Технічна співбесіда була дуже насичена та сильна. Не було віддчуття, як на більшості співбесід, що це допит, спати точно не хотілось і амтосфера була доволі комфортна. Дуже тішить, що на тех співбесіді була людина з дуже великою експертизою в маркетингу. Вважаю цю комунікацію максимально корисною для себе, адже зрозумів свої сторони, на яких варто зосередитися і прокачати.

Дуже дякую за хорошу організацію всіх етапів рекрутингового процесу, не дивлячись на те, що наші дороги з Obrio розійшлись)

Рома, дякую тобі за відгук та приємний фідбек!)
Рада підтримувати звʼязок 😊
Успіхів!

Я працював в Обріо бекенд розробником десь біля року, і від себе можу сказати, що це дуже крута, передова компанія.
Команді реально дуже круто вдається конкурувати і навіть перевершувати світові продукти.
Є компанії що наслідують тренди, Обріо їх створює. Це саме та іскра українського айті що експерементує, знаходить власні шляхи і завдяки творчому підходу і експертизі, перемагає.
За час роботи в мене склалося враження, що це саме двіж, в якому люди збираються для того щоб підкорити світ, для того щоб переплюнути шось велике, далеке.
«Нас влаштовує друге місце», це точно не про комманду цього продукту.
Саме це — амбітність, приваблює все більше і більше нових багатообіцяючих спеціалістів в цю компанію. Я з впевненістю можу сказати що люди — найцінніший ресурс у Обріо, і компанія це знає і розвиває його. Це місце куди тягнуться всі найприкольніші, найамбітніші спеціалісти, яким дійсно є чим там зайнятись.
Сміливо можу сказати що це одна з найкращих компаній в Україні по відношенню, і всім всім всім іншим умовам. Вступаючи на борт, будьте готові до того що ви потрапите в супер конкурентне середовище, де вас будуть оточувати топові спеціалісти, що будуть підтримувати і допомогати вам в усьому, але просто не буду. Випробування призводять до звершень, питання тіки одне, чи готові ви попрацювати над собою?

Єгоре, дякуємо тобі за такий розгорнутий та приємний відгук, а також за внесок в розвиток OBRIO! Було приємно з тобою працювати!
Успіхів, залишаємося на зв’язку :)
Слідкуй за оновленнями OBRIO Alumni клубу, будемо раді тебе знову бачити на івентах та благодійних заходах.

Привіт!
Процесився в Obrio на позиції Data Analyst та Product Analyst. На жаль, не вистачило навичок для даних позицій.

Хочу відмітити приємну комунікацію протягом всіх етапів хайрінгу. Фідбек не затримувався та приходив в межах визначеного часу. Також, команда надала детальний фідбек, у якому зазначила як мої позитиві сторони, так і місця для росту та покращення.

Було дуже приємно, коли команда, розуміючи, що я не підходжу на позицію Data Analyst, запропонувала також поспілкуватися щодо продуктової аналітики. Це дуже цінно, коли команда дивиться потенційні вакансії для кандидатів і пропонує їх.

Дякую Talent Acquisition Specialist Лідії та всій команді за класний досвід!

Станіславе, дякую тобі за відгук та приємний фідбек! Ми з командою з радістю залишатимемось на зв’язку!

Щоб не пропустити цікаві можливості для себе, можеш слідкувати за нашими вакансіями в Instagram: www.instagram.com/obrio.genesis
Там ми також часто ділимось публікаціями у медіа та корисною інформацією й інсайтами від наших колег.

Успіхів тобі!

Я, як співробітниця, що працювала в цій IT компанії протягом 4 місяців, хочу поділитися своїми враженнями про цю дивовижну організацію.

Комунікація з колегами в компанії — це справжня насолода. Щодня відкриваю для себе нові можливості для спілкування та обміну ідеями з дуже талановитими та дружніми людьми.

Лояльність компанії до своїх співробітників — це щось, що дійсно залишає враження. Ця компанія створює умови для розвитку та зростання своїх працівників, надаючи можливості для професійного зростання та самореалізації.

Щодо можливостей кар’єрного зростання — це одна з сильних сторінок компанії. Тут існує чіткий шлях розвитку, підтримка у вдосконаленні навичок та можливість просування вперед у професійній сфері.

Професіоналізм та висока компетентність співробітників — це несумненно ще одна вагома перевага цієї компанії. Кожен тут має глибокі знання у своїй галузі та завжди готовий допомогти та підтримати в складних ситуаціях.

Щиро вдячна за можливість працювати, рости та розвиватись в цій чудовій компанії. Пройшло всього лише чотири місяці, але вже відчуваю глибоку подяку за можливість бути частиною цієї спільноти та за весь надзвичайний досвід, який я отримала.

Юля, дякуємо за теплий та розгорнутий відгук! Раді, що ти приєдналась до нас:)

Працювала в компанії близько року і за свій 10-річний досвід в IT, можу відверто сказати — це найкраща компанія, де мені довелось працювати. Дуже драйвова команда, full transparency, чітке розуміння цілей компанії (дякую Саша Ф. за епізоди), регулярний зворотній звʼязок і топові HR (Маша, привіт! ;)).
OBRIO встановлює планку і на них хочеться рівнятись. Дуже сильна корпоративна культура і налагоджені процеси комунікації, компанія не економить на співробітниках, надає всі можливості для розвитку, пропонує all inclusive соц пакет (і це не тільки про страхування), дуже сильний PR відділ, де просувають не лише компанію, а і шерять експертизу своїх спеціалістів. Тім білдінги в OBRIO — це як окремий вид мистецтва. Дуже вкладаються в ідеї, завжди все організовано і цікаво (будь то онлайн, чи офлайн активність).

Я від серця рекомендую компанію і як є можливість стати її частиною — не зволікайте. Єдиний мінус, після роботи в OBRIO (Генезисі) вас завжди буде переслідувати «а от в мене раніше було так...», «а давайте зробимо як в OBRIO», «а OBRIO працюють по такій системі і це було круто». Бажаю, щоб такий рівень як у них був у кожній компанії.

Даша, дякую тобі за такий розгорнутий відгук!
PR-відділ дякує тобі за готовність завжди ділитися досвідом та надихати таланти професійно розвиватися:)

Мав чудову нагоду пройти відбір та потрапити на OBRIO Career Storm цього року. Сам з айті (дуже номінально) познайомився незадовго до самого заходу, відчув що це буде чудова нагода дізнатися про продуктове айті більше, та за можливості понетворкатися.

Хочу зазначити професіоналізм Соломії, вважаю що вона має як феноменальні організаторські навички так і прекрасно вміє знаходити підхід до кожного студента, що в свою чергу мало позитивний вплив на залученість людей та загалом на якість самої події.

Серед спікерів особисто для себе хотів відмітити лекції Максима Лукомінського (CMO), Сашу Личака (СPO) та Сашу Федорова (CEO) — саме вони найбільше всього запам’яталися, це дуже харизматичні професіонали, які ділилися практичними інсайтами, розбавляли технічні моменти жартами різного калібру та загалом справили враження людей, що палають своїми ідеями та не планують зупинятися на досягнутому.

Самі студенти також були максимально залученими і намагалися витягнути максимум з кожної лекції. Особиста порада стежити на Компанією та їх ініціативами, це шикарний досвід.

Обов’язково спробую долучитися до наступного такого заходу, оскільки певні acts of God не дозволили мені зануритися в начання до кінця, через що випусником OBRIO Career Storm мене поки вважати не можна.

Підтримали: Solomiia DmytrukKhrystyna Savchuk

Денисе, дякуємо за теплий та розгорнутий відгук! Круто, що змогли бути помічними тобі й радіємо, що стежиш за нашими активностями. Ще обов’язково почуємось 🤝!

Проходив навчання від компанії OBRIO — Career Storm.

В ході навчання був приємно вражений від спілкування з командою (починаючи від Соломії (їй окремий респект), яка менеджерила дане навчання, закінчуючи СЕО компанії — Олександром).
Але і решту команди, яка була задіяна до навчання хотілось би відмітити, професіонали з якими максимально комфортно було спілкуватися, не тільки на самій зустрічі, але й після міг задати питання, які мене цікавили, на що отримував розгорнуту відповідь. На домашні завдання відповіді давались також розгорнуті, пояснивши що ще малось врахувати.
Ну і родзинкою всього стало запрошення познайомитися в офіс, де також сподобалась дружня атмосфера, яка там панує.

Хоч я, на даний момент, й не працюю в даній компанії, але по досвіду спілкування, то поставив би точно 11 з 10)

Владислав, привіт!

Дякуємо за такий приємний відгук та активність під час навчання!

Нашій команді цінно, що експертиза приносить користь людям та збагачує знаннями. Соломія велика молодець, що все організувала, тут також погоджуюсь з тобою.

Якщо виникатимуть надалі питання — можеш писати лекторам, ми з радістю допоможемо.

Залишаємося на зв’язку, не прощаємося! Успіху:)

Проходила співбесіду на позицію Creative Designer.

Спершу зідзвонились із Лідією (дуже приємна у спілкуванні рекрутерка OBRIO). Потім мені надіслали тестове, в результаті якого я була запрошена на співбесіду з Лідією та Вікою, Growth Marketing Manager. Що мене найбільше здивувало? Фідбек з тестового завдання! Він був дуже змістовним, великим і цінним. Майстерно виділено не лише плюси, а й точки росту. Була дуже здивована такому класному фідбеку, бо раніше або не мала його зовсім, або були загальні фрази, наче тестове і не дивились. А тут дійсно усе розклали по полицях)

Остання співбесіда з Лідією і Вікою тривала годину, і протягом цього часу мені було максимально комфортно, не відчувала ніякої напруги:) На жаль, перевагу надали іншому кандидату з більш релевантним досвідом. Але в цілому, отримала задоволення від спілкування і виконання тестового завдання)) Тому якщо будуть якісь цікаві пропозиції, я з вами!)

Юліє, привіт!
Дякуємо за розгорнутий відгук, ми щиро раді знайомству 😊
Лишаємось на зв‘язку, з радістю ділитимемось з тобою новими цікавими кар‘єрними можливостями.
Успіхів тобі та підкорення нових кар’єрних вершин! 🚀

Проходила співбесіду на роль UI/UX дизайнера, але не пройшла по результатам тестового завдання. Проте хотіла б зазначити, що спілкування з усіма членами команди пройшло добре, всі були привітні і відкриті до запитань. Трохи прикро, що в умовах тестового не було вклазано, на що треба особливо звернути увагу, але із фідбека потім вже це зрозуміла, і буду пропрацьовувати цю тему, щоб в майбутньому краще розбиратися. Окремо приємно, що тестове дають після технічної співбесіди, а не до, як в багатьох компаніях, бо познайомившись з командою цікавіше витрачати свій час на завдання і є краще розуміння, хотілося б працювати в цій компанії чи ні. Загальне враження про процес найму позитивне, була б рада колись в майбутньому знову поспілкуватися :)

Вітаю, Маріє!
Дякую за те, що ти поділились своїми враженнями від спілкування з нами, для нас це дуже цінно!
Будемо раді підтримувати зв’язок щодо інших вакансій у майбутньому 🙌
Бажаю успіхів 😊

Проходив співбесіду на позицію Manual QA.
Все прозоро, і фідбек отримав швидко. На співбесіді була позитивна атмосфера, то ж враження також залишилися позитивні)

Макс, привіт!
Раді можливості знайомства та вдячні за зворотній зв’язок 🙌
Супер цінно для нас, і сподіваємось, що ще вдасться поспілкуватись.
Успіхів й талановитих колег на шляху 🤝

Я працювала в компанії OBRIO 4.5 роки. Прийшла на позицію Junior Marketing Specialist і виросла спершу до Head of Marketing, а пізніше до позиції CMO.
Серед безлічі переваг роботи в компанії, можна виділити наступне:
— Здорова атмосфера в команді, де тебе підтримують і надихають
— Демократія, можливість брати на себе відповідальність та швидко рости (пройшла цей шлях на власному прикладі)
— Підтримка компанією будь-яких ініціатив з твого розвитку — як карʼєрного, так і особистого (компенсація навчання, внутрішні навчання і багато інших бенефітів)
— Робота з масштабними глобальними продуктами, які кожного дня роблять життя ~300 тис. DUA кращим і це підтверджується відгуками користувачів
— Можливість впливати на продукт і вникати в будь-який процес

На даному етапі компанія є класним місцем для спеціалістів будь-якого рівня, джуніор спеціалісти зможуть тут швидко вирости, але і сіньйорам буде чому навчитись від вже досвідченої сформованої команди менеджменту.

Це точно не місце для тих, хто думає як пошвидше втекти з роботи і не бачити своїх колег, для тих, хто любить обговорювати поза очі, хто не готовий приймати виклики і ставити амбітні цілі.

Я дуже рада, що мала можливість працювати в такій крутій компанії.

Привіт, Аню
Дякуємо за такі теплі слова😌

Ми пишаємось тим, що мали змогу працювати з таким талановитим спеціалістом, як ти. Твоя кар’єрна історія та мотивація надихає багатьох з команди OBRIO.

В майбутньому ще обов‘язково перетнемось.
Успіхів тобі у подальшій кар’єрі 🙌

Проходив співбесіду на позицію фронтенд розробника.
Доволі багато етапів найму.
Сподобалась технічна співбесіда, валідні питання, ненапружуюча атмосфера, дізнався трохи нового для себе)

Доброго вечора, Павло
Дякуємо вам за те, що поділилися враженнями від спілкування з OBRIO. Дуже цінно отримати ваш відгук 🙌
Будемо раді підтримувати зв’язок щодо інших вакансій у майбутньому.
Успіхів вам у пошуках, бережіть себе 😌

Работаю в OBRIO уже больше года. Отзыв пишу, опираясь исключительно на свой опыт.
На данный момент это самая сильная команда, в которой я когда-либо работала.
Подкупает то что люди, которые меня окружают, действительно любят свою работу и стремятся делать её хорошо. Для меня это очень важно. Наравне с этим у каждого есть возможность продвигать свои идеи в команде, где друг другу доверяют.
Здесь вклад в развитие сотрудника — это не пустой звук, а реальность. Здоровая экологичная атмосфера в команде, клевый комфортный офис, вкусная еда, тимбилдинги и интересные проекты. И тут у вас будет возможность разобраться не только в своем узком направлении, а и узнать базовые знания других IT-областей, которые помогут вам лучше ориентироваться в продукте. В целом условия работы просто топовые:)
При этом важно понимать, что работа для вас должна играть большую роль. В обрио любят качественно и усердно работать так же сильно как качественно отдыхать. Процесс найма длительный и многоэтапный, для того чтобы обе стороны смогли лучше понять друг друга. И в конечном итоге этот процесс точно стоит того)

Працюю в OBRIO (Genesis) вже майже півтора року над проектом геймдев направлення.
Це команда сильних, амбіційних професіоналів, бо окрім стандартних плюшок компанія вкладається в розвиток кожного спеціаліста окремо і всієї команди разом. Я отримала від OBRIO професійний і кар’єрний ріст, бо тут я маю змогу:
— впливати на продукт;
— навчатись на зовнішніх і внутрішніх ресурсах (школа менеджменту, курс ораторського мистецтва, різноманітні хакатони і інтенсиви);
— просувати особистий бренд (допомога у написанні статтей, організації лекцій тощо.);
— брати участь в профільних ком’юніті;
— розвиватись в інших напрямках, так як нам шерять всю інформацію по продукту і його метрикам;
— обговорити будь-яку проблему з моїм керівником і отримати допомогу\фідбек\підтримку.
В роботі з командою для мене дуже важливі софт скіли і це співпадає з культурою компанії. Дуже цінними є відкритий фідбек, та абсолютна прозорість процесів; відсутня безкінечна бюрократія і багаторівневі фідбеки.
Зробила висновок для себе: жодна геймдев компанія в якій я працювала не дотягує по менеджменту, людяності і турботі про колектив, як OBRIO.

Всем привет я работаю уже год на позиции ремоут 2D artist в OBRIO. Судьба свела меня с прекрастными специалистами благодаря которым я имею возможность развиваться и расти так и с прекрастными людьми которых я уже начинаю воспринимать как семью...) За год моей работы много чего поменялось. Команда выросла в несколько раз на моих глазах (хоть они и далеко от офиса). Иногда были проблеммы с некоторыми процессами связанными с теми кто на удаленке но что приятно все меняется в лучшую сторону и проблемы устраняются. Дригими словами минусы на столько не значительны особенно в сравнении с плюсами что они не достойны упомянания. Мне приятно быть частью той екосистемы которая образовалась благодарая такому амбициозному начальству в частости и огромной команде профессионалов в целом. Всем пис.

Перед тим як працювати в цій компанії прочитайте відгуки клієнтів на FB про Nebula, дуже багато відгуків про шахрайство.

Пов’язані компанії:

Уже чуть больше года работаю в OBRIO. Это как параллельная вселенная. Каждый раз удивляешься тому, какая сильная и профессиональная команда сосредоточена в OBRIO, насколько твой фидбек слышат, к твоим идеям прислушиваются и ты чувствуешь, что можешь влиять. Здесь все для людей и о людях. А твои результаты работы никогда не останутся без внимания.
За этот год в компании OBRIO я очень выросла как профессионал и как личность. Каждый день ты чувствуешь поддержку и решительность в амбициозных вызовах, которые стоят перед тобой и твоей командой.
В OBRIO счастливые понедельники. Здесь вторая семья❤️

Работаю в компании OBRIO на позиции Node.js developer более полугода. Здесь собралась, пожалуй, лучшая команда, с которой я работал. Каждый день я прихожу в офис и погружаюсь в атмосферу любви к своей профессии, готовности учиться и преодолевать трудности и я очень рад быть часть этого!

Меня зовут Тищенко Лариса, я работаю в компании OBRIO на позиции Head of Content с самого первого дня, а в Genesise в целом уже 6 лет.
Да, да, 6 — это не опечатка и я не единственный сотрудник со столь солидным опытом и экспертизой в разных сферах в нашей компании. Мой путь — это пример начала карьеры от обычного контент-специалиста на ремоуте до Head of Content с возможностью работы с контентом в разных нишах: погода, видео, музыка, астрология... Я многому научилась, но предела еще не почувствовала) Это действительно здорово быть частью крутой команды талантливых специалистов разных сфер, каждый день создавать и улучшать, сознавать свой вклад в продукт и расти, раздвигая личные границы. Как я и мы это делаем? Просто и НЕ просто...
Мы ставим цели, выполняем их или фейлим, учимся на ошибках, делаем выводы и движемся к общим целям, а они конкретные, понятные и мега амбициозные.

Вакансії OBRIO

Всі вакансії компанії