OBRIO

Київ, Варшава (Польща)

14 лютого 2022 18:13

Viktoriia Tymchenko, Art Director в Holy Water (Genesis)

Працюю в OBRIO (Genesis) вже майже півтора року над проектом геймдев направлення.
Це команда сильних, амбіційних професіоналів, бо окрім стандартних плюшок компанія вкладається в розвиток кожного спеціаліста окремо і всієї команди разом. Я отримала від OBRIO професійний і кар’єрний ріст, бо тут я маю змогу:
— впливати на продукт;
— навчатись на зовнішніх і внутрішніх ресурсах (школа менеджменту, курс ораторського мистецтва, різноманітні хакатони і інтенсиви);
— просувати особистий бренд (допомога у написанні статтей, організації лекцій тощо.);
— брати участь в профільних ком’юніті;
— розвиватись в інших напрямках, так як нам шерять всю інформацію по продукту і його метрикам;
— обговорити будь-яку проблему з моїм керівником і отримати допомогу\фідбек\підтримку.
В роботі з командою для мене дуже важливі софт скіли і це співпадає з культурою компанії. Дуже цінними є відкритий фідбек, та абсолютна прозорість процесів; відсутня безкінечна бюрократія і багаторівневі фідбеки.
Зробила висновок для себе: жодна геймдев компанія в якій я працювала не дотягує по менеджменту, людяності і турботі про колектив, як OBRIO.