Oak-Tree Technologies

Київ, Солт-Лейк-Сіті (США)

31 березня 2023 18:16

Сергій Правило, Project Manager / BDM в Oak-Tree Technologies

Працюю в цій компанії трішки більше чим 1,5 роки. Скажу одразу, мене абсолютно ніхто не просив писати відгук, це повністю моя ініціатива. В мене вже немалий багаж робіт за плечима, а точніше 9 офіційних роботодавців і біля десятка підробіток в більш юному віці. І Oak-Tree Technologies — це найкраще місце, де мені доводилось працювати. Тут не дають плюшок і безкоштовної кави, тут нема PS і тенісного столу, тут нема брендованих чашок, записничків, рюкзаків (хоча якось футболки і реглани були :)) Але тут панує взаємоповага, довіра і відчуття того,що кожен в команді важлива складова. Тут керівництво вміє прислухатись і чути. Тут команда, яка допоможе один одному чим зможе. Тут не знають що таке мікроменеджмент чи бюрократія. Це місце де ти можеш сидіти на одному місці і тобі ніхто нічого не скаже, або можеш розвиватись і це помітять і оцінять. В нас нема і ніколи не було офісу, в нас нема таймтрекерів, в нас нема KPI і інших методів «мотивації», тут просто зібрались люди, які розуміють за що вони працюють. Мені чесно приємно бути частиною цієї чудової команди, саме команди, а не компанії, бо тут головне саме люди, а не назви чи ділові принципи. Якщо вам пощастить отримати офер від цієї компанії, бажаю вам перевірити всі мої слова на практиці) Всім peace (окрім русні)!