Oak-Tree Technologies

до 20 спеціалістів
Київ, Солт-Лейк-Сіті (США)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в Oak-Tree Technologies більше 2 років. За цей час отримав колосальний досвід і без сумніву рекомендую компанію тим, хто шукає місце для розвитку, реалізації ідей та можливість працювати з націленими на результат професіоналами.

Чудова компанія, дружній колектив, який складається з доброзичливих людей як в Україні, так в і США. Цікаві проекти у різних сферах, таких як: електронна комерція, охорона здоров’я, освіта, фінанси. Окрім того компанія працює над крутим власним продуктом у сфері охорони здоров’я та досліджень. Більшість пректів — розробка «з нуля», де є можливість самостійно приймати рішення при проектуванні системи, виборі сервісів і технологій. Є в кого отримати пораду і повчитись. Також компанія приділяє багато уваги розвитку спеціалістів, є час на те щоб вивчити щось нове, можливість навчання за рахунок компанії — курси і.т.п. З оплатою все добре, затримок немає, регулярний перегляд, нагадувати не потрібно. В цілому маю лише позитивні враження від роботи в «Oak-Tree Technologies», рекомендую.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.