Nyvara Software

до 20 спеціалістів
Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Очень рад иметь возможность работать в этой компании. Штат коллег невелик, но очень сплочен. Проект позволяет развивать как навыки разработчика, так и архитектора, потому что задачи бывают нетривиальные и ты сам решаешь какой подход выбрать. Также имеются командировки и тесное сотрудничество с заграничными разработчиками/product менеджерами. С финансовой стороны всё более чем хорошо.

Підтримали: Daniil Alekseev

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.