1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В начале сентября проходил интервью в данной компании на позицию ASP.NET разработчика. К сожалению, в силу личных обстоятельств вынужден был отказаться от позиции, но впечатление о компании осталось хорошее: приятное общение с людьми, которые готовы войти в ситуацию и помогать сотруднику, очень человеко-ориентированный подход, предлагали неплохое вознаграждение за труд.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.