16 грудня 2024 15:28
Працюю в NovaPay вже рік. Мій досвід почався з лагідного та чіткого процесу найму — все організовано швидко та чітко, без потреби постійно нагадувати про себе. В роботі компанія демонструє лояльність до співробітників.
Звісно, як і в будь-якому місці, є свої плюси і те що можна покращити, але загалом я задоволений атмосферою в команді та підходом до роботи.
Найбільший плюс це для мене — це неймовірна команда (і тут я не тільки про qa, а всіх: dev, ba, hr..) яка заряджає енергією та мотивує ставати кращим щодня!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.