2 відгуки

Відгукнувся на опубліковану вакансію на початку листопада — не отримав жодного зворотнього звязку навіть піля деактивації вакансії.

Підтримали: Юра Куцик

Вітаю, Андрій.
Перепрошуємо за затримку з відповіддю, розширюємо штат працівників зі швидкістю світла і вакансія на яку ви відгукнулись — вже закрита.
Але ми маємо іншу вакансію QA, наш менеджер з вами зв’яжеться для обговорення деталей ❤️

Работаю в компании уже более года, могу сказать следующее: отличный коллектив, отзывчивое руководство, есть хорошая страховка, зп всегда вовремя, офф. трудоустройство. В общем, все замечательно )