2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Відгукнувся на опубліковану вакансію на початку листопада — не отримав жодного зворотнього звязку навіть піля деактивації вакансії.

Підтримали: Юра Куцик

Вітаю, Андрій.
Перепрошуємо за затримку з відповіддю, розширюємо штат працівників зі швидкістю світла і вакансія на яку ви відгукнулись — вже закрита.
Але ми маємо іншу вакансію QA, наш менеджер з вами зв’яжеться для обговорення деталей ❤️

Работаю в компании уже более года, могу сказать следующее: отличный коллектив, отзывчивое руководство, есть хорошая страховка, зп всегда вовремя, офф. трудоустройство. В общем, все замечательно )

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.