3 відгуки

Я не люблю писати негативні відгуки але маю дуже неприємний досвід рекрутингу та процессів Nova Digital

Всі етапи за позицію менеджера проектів пройшли чудово.
Я отримав та підписав джоб-офер а також відмовив іншім компаніям від яких були офери (а ви розумієте що це буває тижні та місяці спілкування та перемовин перед тим як таке отримати)

Вже після того як я підписав оффер Nova Digital, проходить декілька днів мені дзвонять та дискрімінаційно відмовляють. Я міг би все «зрозуміти» та не пісати цей відгук, якщо б не отримав офер та не відмовив іншім работодавцям які за час розмов з Nova Digital вже зробити пропозиції іншім кандидатам.

Завдяки Nova Digital я отримав досвід та втратив декілька тижнів а можливо і місяців + роботодавців та гарні офери. Дякую Nova Digital.

Підтримали: Helga TugayAlina Bugaychuk

Відгукнувся на опубліковану вакансію на початку листопада — не отримав жодного зворотнього звязку навіть піля деактивації вакансії.

Вітаю, Андрій.
Перепрошуємо за затримку з відповіддю, розширюємо штат працівників зі швидкістю світла і вакансія на яку ви відгукнулись — вже закрита.
Але ми маємо іншу вакансію QA, наш менеджер з вами зв’яжеться для обговорення деталей ❤️

Работаю в компании уже более года, могу сказать следующее: отличный коллектив, отзывчивое руководство, есть хорошая страховка, зп всегда вовремя, офф. трудоустройство. В общем, все замечательно )