SimplyBook.me

Київ, Львів

Досвід роботи в компанії виявився виключно позитивним, дуже приємно працювати в компанії де зі сторони роботодавця бюрократія зведена до мінімуму, робочий колектив завжди підтримає в будь-якій ситуації і в тоталі маємо сприятливе робоче середовище як в умовах офісу, так і ремоуту.

Підтримали: Anfisa MakedonMaryna Savchak

Як на мене, подібне місце роботи ідеальне для тих , хто прагне не стресового, але ефективного професійного росту та цікавих завдань. Компанія відчувається ніби «сімейного типу» де всі між собі дружні і раді один з одним працювати. Особливо цьому сприяють виїзні тімббілдінги як в межах України так і за кордоном. Коли працюєш на подібний продукт, ти розумієш наскільки це важливо і особливо під час ковіду, наскільки це потрібно людям. Відчуваєш себе частиною чогось важливого :)

Керівництво надає різноманітні можливості в плані розвитку, стабільний ріст зарплати та й загалом відчуття, що ти потрібен. В данний момент активно збільшується кількість співробітників, особливо сапорт і це свідчить про те, що SimplyBook.me кожного місяця все стає більш запотребованим!

Ще на початку інтерв’ю, зрозуміла що не хочу там працювати! А коли почався тест Войнаровського зрозуміла що у жодному разі разі ні і ні!)))

Підтримали: Olena Chaban

Доброго дня Анастасіє,

Дякуємо за Ваш відгук.

Нам щиро шкода, що у Вас склалися такі враження про співбесіду на одну з наших вакансій.
Ми намагаємось зробити наші співбесіди інтерактивними та цікавими, тому додали до процесу різноманітні тести, з одним з яких Ви познайомились. Ми вдячні за Ваші зауваження, адже це допомагає нам покращувати наші процеси.

Сподіваємось, що незважаючи на цей досвід, Ви знайдете, або вже знайшли, комфортну команду для співпраці.

З повагою,
SimplyBook.me Team