Northell

Ивано-Франковск

Працюю в Northell, як Sales Manager з вересня 2020 року. Опираючись на попередній досвід роботи, можу сказати, що задоволений рівнем команди та її цілями на майбутнє. Ріст компанії за останні декілька місяців показав, що амбіції та зіграність стоять першим пріорітетом не тільки у менеджмента, але й у кожного працівника окремо. Тільки за час моєї роботи ми виросли на декілька нових кадрів, і паралельно створюємо маркетинг департамент. Команда класно допомагає з адаптацією, процеси налаштовані, немає надлишку рутинних задач.
Як правило, маю справу з цікавими проектами з Західного ринку. Часто клієнтами стають перспективні стартапи з неймовірними ідеями.

Привіт!
Хочу поділитися своїм зворотнім зв’язком про Northell — компанію , в якій працюю більше року. Чому саме обрав Її ? В першу чергу через молоду команду, можливості для швидкого росту та компетентних колег, які весь час вчаться і розвиваються в справі, якою горять. Мені імпонує така позиція, адже вона повністю співпадає з моєю.

Привіт усім!
Розкажу своє враження про Northell. Компанія амбіційна, яка швидко росте та розвивається. Працюю на позиції UI/UX designer. Щодо себе можу відмітити, це цікаві, складні проекти, які дозволяють рости та підвищувати свої скіли у UX/UI, що для мене особливо важливо. Також подобається корпоративна культура, яка панує в офісі та комфортні умови праці.

Поддержали: Vasyl Polych