Nordcurrent Odessa

Варшава (Польща)

Нажаль маю негативний досвід роботи 2d artist в одеській студії. НR Олександра зовсім не зацікавлена в інтеграції нових людей в команду, але коли їй треба щось уточнити — дзвінки без попередження, спілкування виключно російською. В мій перший робочий день було проблемою встановити всі робочі програми, бо як було сказано, єдиний хто знає як це робиться зараз воює і вони його чекають, прийшлося самостийно якось розбиратися. Якось розбиратися прийшлося і з всім іншим — лід дуже швидко розказала як все влаштовано, гайдів або робочої документації просто немає, що недочув — твої проблеми. Працювати там було морально складно, нульова комунікація з командою — всім на тебе наплювати, корпоративна культура можливо якась і є, але я її не відчула. Наприкінці 3го місяця мене одним днем звільнили — але це хороша новина=)

Дякуємо за ваш відгук, і ми співчуваємо, що ваш досвід роботи в нашій студії виявився негативним. Ми завжди прагнемо створювати комфортні умови для наших співробітників, і нам шкода, що ви не відчули цього під час вашого перебування у нас.

Щодо питань, які ви піднімали, хочемо надати деякі пояснення. Зокрема, стосовно розмов на російській мові та комунікації взагалі, наша HR-спеціаліст Олександра використовувала російську мову за вашою згодою. Вам було надано допомогу в роботі, а також інструкції для установки робочих програм, супровід технічного фахівця. З вами завжди була на зв’язку Олександра та лід команди.

Щодо роботи та підтримки, ми завжди стежимо за тим, щоб наші співробітники отримували необхідну допомогу та інформацію. Підтримка і відповіді ліда протягом всього дня і досить швидка, зізвони з лідом та HR-спеціалістом. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити документацію та інструкції, а також надаємо можливість звертатися до наших технічних спеціалістів для допомоги. Ми дуже здивовані отримав від вас такий відгук.

Щодо вашого звільнення, ми хочемо уточнити, що це не було «звільненням за один день». Ви проходили випробувальний термін, але, на жаль, після завершення цього періоду ваша продуктивність не відповідала нашим очікуванням. Тому ми вирішили не продовжувати співпрацю.

Ми вдячні за вашу працю. Бажаємо вам успіхів у майбутніх проектах та розвитку вашої творчої кар’єри.

Хочу поділитись досвідом про проходження співбесіди в червні 23 року на позицію 2d artist. Сподіваюсь, що мій коментар стане корисним для людей, які будуть подаватись в цю компанію, а точніше, щоб не подаватись.
Після подачі резюме приходить лист, де просять виконати тестове завдання на вибір. Звісно, я його виконав і чекав, що його затвердять і ми перейдемо на наступний етап співбесіди або щось такого плану. Проте, на моє здивування я отримав незрозумілу відмову. Як виявилось, компанію не влаштувало, що у моєму портфоліо відсутні роботи, які підходять під стиль їхньої гри. На моє питання «чи ознайомлювались ви з моїм резюме та чи переглядали ви моє портфоліо перед надсиланням ТЗ?» відповіли, що надсилання ТЗ є стандартним процесом. Тобто ейчар не ознайомлюється з вашою кандидатурою, а відразу кидає вам тестове, полегшує собі життя) Однак, більше мене здивувало не це, а те, що успішно виконане тестове не є гарантією того, що тебе приймуть. Бо в мене саме так і було, виконавши правильно ТЗ, знайшовши помилки (про які нічого не говорили з початку) та виправивши їх — ейчар відмовив мені через відстуніх підходящих робіт в портфоліо).
Це якась анти логіка, бо як ми знаємо, тестове саме для цього і існує, щоб зрозуміти чи підходить художник чи ні, чи зможе він справитись з майбутньою роботою, бо знайти художника, який буде кидати в портфель роботи по стилістиці на 100% як ваша гра — ну це не реально.
Я зробив висновок, що компанії байдуже на кандидатів та їх час. Вони не дивляться ваше резюме, а відразу кидають тестове. Лише після того як ти зробив ТЗ, вони знайомляться з твоєю кандидатурою. Ну або інший варіант — вони закривають свої таски за рахунок кандидатів та тестових.

Тому, не раджу сюди подаватись, якщо ви цінуєте свій час та не хочете отримати відмову, бо шанс, що вас візьмуть — нульовий. І як я думаю, вони нікого не збираються брати, бо більше 3 місяців оновлювати вакансію і нікого не знайти, враховуючи, що художників на ринку зараз купа — тому підтвердження.

Підтримали: AlinaIgor MatulyakMike

Дякуємо вам за ваш відгук про нашу компанію та за участь у тестовому завданні. Ми завжди прагнемо до постійного вдосконалення та розвитку, і ваша думка має для нас важливе значення.

Ми розуміємо, що вам не вдалося відповісти нашим очікуванням у рамках даного тестового завдання. Хотілося б вам ще раз розповісти про наш підхід до вибору кандидатів на посаду художника та роз’яснити наші критерії.

Згідно з політикою нашої компанії, тестове завдання надсилається після схвалення резюме та портфоліо керівником відділу художників. Однак також важливо розуміти, що у разі відсутності достатньо підходящих робіт у вашому портфоліо, тестове завдання може бути запропоноване з метою більш докладної оцінки ваших навичок та здатності застосовувати їх до конкретних завдань.

Наш досвід показує, що в деяких випадках кандидати з різноманітним портфоліо проявляють себе найкраще саме у завданнях, які ми надаємо. Тестове завдання надає можливість оцінити ваш стилістичний співпад, здатність зображувати персонажа у різних ракурсах, вміння працювати з освітленням та переносити його відповідно до локації, а також ваш навик виявлення та виправлення помилок у роботі.

Проте, наявність тестового завдання не означає автоматичного прийняття рішення щодо співпраці.

Оцінка тестового завдання ґрунтується на кількох критеріях, важливих для даної посади, зокрема:

Стилістичний співпад;
Схожість персонажа у різних ракурсах;
Послідовність освітлення та схожість із освітленням локації;
Планування у роботі;
Здатність знаходити та виправляти помилки у скетчі;
Рівень деталізації.

Важливо підкреслити, що при оцінці ми враховуємо не тільки результат тестового завдання, а й ваше портфоліо в цілому.

Ми вдячні вам за витрачений час та бажаємо успіхів у вашому подальшому шляху. Ми надіємося, що ви знайдете відповідну можливість, яка відповідає вашим очікуванням і потенціалу.

Проходил я как-то собеседование в этой конторе. Года два назад.
Впечатления — крайне негативные.
Интервью вели двое — мужчина и женщина (бурятка, если это важно).
Так вот, она меня тупо валила.
Ни одного вопроса по тестовому заданию.
Только самые примитивные, типа «как перевести один тип данных в другой». Когда я отвечал на вопрос правильно, она задавала к нему дополнительные типа «а как еще?».
С самого начала она даже не поздоровалась, когда поздоровался я.
Вела себя недружелюбно, чтобы не сказать «некультурно».
Если не расслышала мой ответ, переспрашивала в хамской манере: кривила лицо как-будто я ей сам нахамил и недовольным тоном говорила «щтоооо????!!!».
Если я не мог ответить на вопрос (повторюсь, вопросы были по темам, которые проходят на самых первых уроках программирования), то она типа подкалывала («что ж вы говорите, если не знаете?»).
Похоже было на ’high stress interview’, только вот о каком stress interview может идти речь для разработчика (тогда я собеседовался именно на эту должность)?
Никому не советую сюда идти, нарветесь на хамство, если те же люди тут еще работают.

Підтримали: AlinaMikePavlo Nedoschak