Відгуки про компанію NIX

9 липня 2021 12:06

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

На сайті Дія City в розділі «12 міфів про Дія City» в міфі «IT-індустрія не підтримує проєкт» вказано:

Підтримку Дія Сіту висловили ряд професійних об’єднань та IT-компанії. Серед них — Європейська Бізнес Асоціація, Федерація роботодавців, Американська торговельна палата, ЕРАМ, Ajax, Sigma Software, Reface, Genesis, Laverex та багато інших.

В списку компаній які входять в ЄБА є логотип та назва схожа на вашу eba.com.ua/member/nix-united-llc/ (копія в архіві)
Чи підтримує ваша компанія «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

К проекту Дия Сити у нас есть ряд существенных замечаний, которые на дают нам покоя. Но при этом мы понимаем, что данная инициатива назрела, и ее уже не остановить. И поэтому все наши усилия мы сконцентрировали на поиске компромисса, который поможет IT-отрасли Украины остаться конкурентоспособной на аутсорс рынке.

Дія Сіті порушує 6 статей Конституції України

Дякую за відповідь.